Re: Mida te täna söönud ja joonud olete?

Teeeervvistt kirjutas:Hommikul ( 12 ajal) sõin makarone ketsupiga ja pihvi, siis sõin 2 õuna, jõin vett.
lõunaajal 2 õuna ning siis läksin kõndisin 20 km, linnast välja ning nüüd olen kodus ja ei tea kas süüa või mitte, ei söö vist, joon vett .
Muidu mul mingit toitumiprobleemi küll pole ;)
Õhtuks sõin natuke kohupiima (99kcl) ja õuna :)

Kui see on toitumishäiretega inimestele, siis võiks natukene teistmoodi olla see nt:
Hommiku.s:
Lõuna.s:
Õhtu.s:
Näksimised: (vb.)
Pikkus:
Kaal:
See näitaks kui palju sa kaalud, ja kui pikk sa oled ja palju sa sööd keskmiselt päevas.
Päeva kohta on see suht udune :D nädala söömis kord tuleks panna :D
Täna pole veel midagi söönd aga eile
Hommik.s:Mõned saiad, kama(keefiriga)
Lõuna.s:õun,2 tassi kama,mingeid võisaiu
Õhtu.s: 1tass kama, ja õun. (1 kasekese komm xD)
Pikkus:~177cm
Kaal:45,1Kg
Ole Rõõmus, Ela Üks Päev Korraga, Ära Tee Seda Mida Sa Teha Ei Taha!
And Be Happy! :)

22a Noormees
Uusi tutvusi? Võib kah :)

17.06

Hommik: kohv piimaga
Lõuna: palju saiakesi ja kooki, šokolaad, küpsised, kommid, salat, võileivad ehk järjekordne õgimishoog, mis lõppes oksendamisega.

18.06

Lõuna: 1 liiter coca cola zerot
Õhtu: 400 g 0,2 % jogurtit, õun
Hiljem: kohv piimaga

19.06

Hommik: kohv piimaga, viil saia vorstiga
Vahepeal: 1 liiter coca cola zerot ja lighti
Õhtu: veel cocat, kohv, 400 g 0,1 % jogurtit

Täna ( 20.06)

Hommik: kohv piimaga, 1 viil saia juustu ja singiga, õun
Vahepala: coca cola zero
Lõuna: (õgimishoog): 10 šokolaadi kommi, hunnik kummikomme, kaks viilu leiba juustu ja singiga, poolteist viilu röstsaia juustuga, 0,3 liitrit cocat, kaks peotäit müslit

Kaal hommikul: umbes 47 kg, täpselt ei tea, sest ma ei kaalunud ennast mitu päeva, aga tavaliselt kaalun peale kahte päeva nälgimist 47 kg.
Kaal praegu: 48.00 kg
Pikkus: 163.3 cm

hellforme kirjutas:
Täna ( 20.06)

Lõuna: (õgimishoog): 10 šokolaadi kommi, hunnik kummikomme, kaks viilu leiba juustu ja singiga, poolteist viilu röstsaia juustuga, 0,3 liitrit cocat, kaks peotäit müslit

Kaal hommikul: umbes 47 kg, täpselt ei tea, sest ma ei kaalunud ennast mitu päeva, aga tavaliselt kaalun peale kahte päeva nälgimist 47 kg.
Nüüd sõin veel kaks saia moosiga, ühe võileiva ja mõned šokolaadi kommid, kohutav...
Kaal: 48.5 kg

hellforme kirjutas:
hellforme kirjutas:
Täna ( 20.06)

Nüüd sõin veel kaks saia moosiga, ühe võileiva ja mõned šokolaadi kommid, kohutav...
Kaal: 48.5 kg
Üldse ei tahaks seda siia kirjutada, aga mis tehtud see tehtud. Niisiis sõin veel müslit piimaga ja viis šokolaadi kommi. Oksendama ka ei saa minna, vanemad võivad kuulda.
Kaal: Parem ei kaalugi ennast, paisnud kõhustki on aru saada, et kaal on veel tõusnud. Ja nii rikun ma enda tervist edasi....ükspäev nälgin, teine päev õgin, kolmandal päeval õgin ja oksendan ...päevad on juba seetõttu ära jäänud ning silmaalused sinisid ja nägu vaheldumisi punane või valge.

hellforme kirjutas:Hommik: piimakohv ja üks kurk
Lõuna: 1 õun, piimakohv
Vahepeal: 0,5 l coca cola lighti
Õhtu: piimakohv, teravilja kukkel ja hiljem sõin veel kask õuna ning oksendasin need välja.
Pärast sõin veel kausi müslit piimaga ja ühe kanakoiva ja oksendasin jälle.

Täna olen söönud:
Hommik - piimakohv
Vahepala - 0`5 coca cola zerot ja 0`5 coca cola lighti, natuke vett
Lõuna: kaks võileiba, üks õun ja väike kauss müslit piimaga
Õhtu - palju müslit piimaga, mõned võileivad ning pirinimahl (oksendasin)

Ma ei tea, kas asi on minus, aga mina ei suuda ja ei taha ka endale näppe kurku toppida...
Eilne menüü:
Hommik: täisterakaerahelbepuder maasikatoormoosiga
Vahepala: topsitäis metsmaasikaid, spordijook (pulber+vesi)
Lõuna: 3 tükki kanašašlõkki, grillsalat, viil leiba, topsijäätis
Vahepala: üks präänik ja kohuke
Õhtusöök: 2 täisterakuklit, jogurtimaius
Hiljem: 3 klaasi marjamahla
päikselist suve!

kassiopeia kirjutas:Elu on liiga lühike, et raisata seda toidule. Milleks jälgite kõike, mida iga päev söönud olete, isegi kui alakaalus olete? :/ See on juba haige. Väga kahju on nendest, kes Aafrikas & Aasias nälgivad, seejuures on väga kummaline, et siinsed tüdrukud tahtlikult nälgivad... :(
Jah, sest siinsetel tüdrukutel läheb elus paremini kui olla peenike. Näiteks eestist väljas olles, mul ei tule näljutamise ja suure koormusega trenni mõtetki pähe, seevastu kui eestisse jõuan, on esimene asi, trenn ja söök. :S
Vasta

Mine “Toitumine”