Sa pead alla võtma!

Ma olen 15 aastane tüdruk ja ma kaalun 51 kilo. Ma olen 180 cm pikk ja ma olen väga paks. Ma tahaks tegeleda modellinduses ja agentuurid on palunud mul kokku saada et veel pilte teha ja mõõdud võtta aga ma ei ole julgenud sest ma tean et enne kui ma modellindusest unistadagi saan pean ma kohutavalt alla võtma. Mul on praegu väga paksud reied (kõik rasva täis) ja kõht ees. Ma olen väga paks ja kui ma peeglisse vaatan võin ma kohe sealsamas ka nutma hakata. Kõik teised minu klassis on nii peenikesed jää ma olen ainuke paksmagu. See on lihtsalt nii rõve. Ma proovisin kalorite lugemist (1000 päevas) ja näljutamisest ning see kinda töötas ja ma vist proovingi nüüd seda. Aga kui kellegil on paremaid mõtteid siis ootam väga

Re: Sa pead alla võtma!

Üks asi on kaal ja teine asi on ka see, et mis selles kaalus nn on. Näiteks lihas kaalub rohkem kui rasv, ent ümbermõõtudega võrreldes on lihas väiksem. Paljud tippmodellid teevadki

Omaette teema on aga ka see, kuidas sa ennast näed. 180cm pikkuse juures 59kg täiesti normaalne, aga 51 on ikkagi tõsiselt alakaaluline ja kui sa jõuad selle numbrini puhtalt enda näljutamisega, siis ei ole sul enam jõudu ega jaksu, et modellindusega tegeleda.

Soovitus oleks pöörduda psühholoogi poole ning miks mitte ka toitumisnõustaja, kelle abiga saad oma menüüd tervislikuna hoida.

https://m.favim.com/%23Thinspo/
See oleks perfektne kuigi ma tean et minusugune ei saaks kunagi selliseks. Ma teen juba igapäev trennis ja ma joon rohelist teed ka koguaeg aga ikka olen paks. Ma EI lähe psühholoogi/psühhiaatri juurde niiet seda pole mõtet kirjutada :) mõndadel pakub rahuldust see kui nad söövad midagi head aga mulle pakub see kui ma saan päeva loopus kaloritest ilusa kolme kohalise arvu.

Seleen kirjutas:
08 Veebr 2018, 20:01
Õpilane2003 kirjutas:
08 Veebr 2018, 19:56
pigem näksi midagi rohelist ja joo rohkem vett või rohelist teed :)
lisan juurde et kui ainult seda paevast paeva teha, siis see ongi naljutamine.
kokkuvottes lisab kaalu juurde naljutamine, niiet mottetu tegevus

aga autor voiks postitada siis pildi milline oleks ideaalne keha tema arvates.
Okei😃 ma ise olen vegan muidu

Sup kirjutas:
08 Veebr 2018, 08:07
Ma olen 15 aastane tüdruk ja ma kaalun 51 kilo. Ma olen 180 cm pikk ja ma olen väga paks. Ma tahaks tegeleda modellinduses ja agentuurid on palunud mul kokku saada et veel pilte teha ja mõõdud võtta aga ma ei ole julgenud sest ma tean et enne kui ma modellindusest unistadagi saan pean ma kohutavalt alla võtma. Mul on praegu väga paksud reied (kõik rasva täis) ja kõht ees. Ma olen väga paks ja kui ma peeglisse vaatan võin ma kohe sealsamas ka nutma hakata. Kõik teised minu klassis on nii peenikesed jää ma olen ainuke paksmagu. See on lihtsalt nii rõve. Ma proovisin kalorite lugemist (1000 päevas) ja näljutamisest ning see kinda töötas ja ma vist proovingi nüüd seda. Aga kui kellegil on paremaid mõtteid siis ootam väga

Ma olin 14a 165 ja kaalusin 60kg😂 peale seda poksi kaotust vihastasin ja võtsin kaalust alla (kaal on 50kg), ja ikka sama pikk olen siiamaanii, tahan ka sama pikk olla😢😃
Vasta

Mine “Toitumine”