kaal

mul juba noorest saadik on olnud depressioon (mitte diagnoositud), olen praegu 13. siis sattusin emotsionaalselt liigselt sööma. nüüd söön liiga vähe 1-2 korda päevas, hommikul ei söö ültse. väga mitmed pereliikmed, sugulased ja sõbrad on kommenteerinud minu kehakaalu üle. küsivad kas on anoreksia jne. kaaluindeks ütleb et olen normaal kaalus, ei teagi mis siis viga on... ise ei tundu et oleks liiga peenike just paks olen. kaalun 58kg ja 160cm pikk. pole kindel miks see nii on ma lihtsalt ei suuda süüja isu ei ole. korra olen toitu välja oksendanud sest ma ei suutnud seda sees hoida, halb hakkas, liiga palju ei söönud minu meelest. küsimus ongi selles et kas ma peaksin muretsema, või ilmaasjata paanitsen siin?

Re: kaal

Anoreksiat ei saa puhtalt vaid kaalu järgi diagnoosida, anoreksik võib täitsa vabalt ka normaalkaalus olla.

Teemaalgatajalt küsiks, et kas vähene söömine on põhjusel, et pead end paksuks ning seetõttu näljutad end või pole tõesti lihtsalt isu? Kui teisel põhjusel, siis mina anoreksiat nii väga ei kahtlustaks, kuid mõlemal juhul soovitan sellest esialgu nt enda perearstile rääkida.
happiness is too rare.
Vasta

Mine “Toitumine”