Kas ma peaksin muretsema?

Ma kardan kaa õudselt vägistamist,mind pole varem vägistatud aga ikkagi.Ma lugesin siin neid teemasid jaa need on nii õudsad noh et keegi tuleb sulle tänaval vastu ja hakkab sind vägistama

Egatahes,,,Ma ei tea kust aga kuskilt sai 1 poiss mu msn-i ja täna õhtul ta hakkas minuga rääkima ja ma kardan,ta on mingi pervo rääkis mingi et:katsu oma tisse ja ma masserin oma peenist,ma saan kohe 13 ja see poiss ütles et ta on 14 ja ma ei taha temaga rääkida aga ma ei oska teda msn-is ära blokkida sest ta pole minu kontaktides ja ta saab minuga ikka rääkida.

NB.MA EI TEE NALJA!!!

Re: Kas ma peaksin muretsema?

Mina murelik kirjutas: Egatahes,,,Ma ei tea kust aga kuskilt sai 1 poiss mu msn-i ja täna õhtul ta hakkas minuga rääkima ja ma kardan,ta on mingi pervo rääkis mingi et:katsu oma tisse ja ma masserin oma peenist,ma saan kohe 13 ja see poiss ütles et ta on 14 ja ma ei taha temaga rääkida aga ma ei oska teda msn-is ära blokkida sest ta pole minu kontaktides ja ta saab minuga ikka rääkida.

kui sul tuleb tema aken ette, siis seal yleval on valikud, mida sa teha saad. paremalt esimene peaks olema see msni mehike ja kriips peal (nagu yks liiklusmärk). kui ta sinuga rääkima hakkab, siis vajuta sellele nupule ja sa oledki ta ära blokkinud!

Aga ta ei ole nagu minu kontakdides lihtsalt ta hakkab minuga rääkima ja siis on seal üleval kiri,midagi et see inimene pole minu kontakdides

ja ma sain sellest aru!
aga sellest hoolimata on sela yleval v6imnalused mida sa teha saad - esimene vasakult on msni mehikese värk ja + märk, teine on file saatmine .. jne edasi kuni viimane on blokkimise märk ... (ehk siis parenalt esimene).

tavaliselt ajavad sellised inimesed vist ikka päris närvi ja osa inimesi paneb see ka kartma.Aga suurem osa neist pole vaja karta kuna need on lihtsalt inimesed kes on nii kiimas et nad peavad kasvõi ennast rahuldama interneti teel...aga see teine osa neid inimesi on vägistajad,need võivad ka su elukoha välja uurida,kohale sõita ja oodata,ja ma arvan et kui nad piisavalt "selle" näljas on siis nad võivad oodata ka seal päris tükk aega :wink:
Minu soovitus : Kõik sellised inimesed interneti teel lihtsalt ära blokkida ja mitte avaldada foorumites oma kontakt andmeid.

White88 kirjutas:tavaliselt ajavad sellised inimesed vist ikka päris närvi ja osa inimesi paneb see ka kartma.Aga suurem osa neist pole vaja karta kuna need on lihtsalt inimesed kes on nii kiimas et nad peavad kasvõi ennast rahuldama interneti teel...aga see teine osa neid inimesi on vägistajad,need võivad ka su elukoha välja uurida,kohale sõita ja oodata,ja ma arvan et kui nad piisavalt "selle" näljas on siis nad võivad oodata ka seal päris tükk aega :wink:
Minu soovitus : Kõik sellised inimesed interneti teel lihtsalt ära blokkida ja mitte avaldada foorumites oma kontakt andmeid.
nooh kui sa talle ise ikka ei ütle siis ip järgi ei saa täpset aadressi teada ja iga idioot ei saa selle kättesaamisega hakkama ka mitte läbi msni siis :)
Tänan !
Teie Hr.Tundmatu
Pilt

Mina murelik kirjutas:Ma kardan kaa õudselt vägistamist,mind pole varem vägistatud aga ikkagi.Ma lugesin siin neid teemasid jaa need on nii õudsad noh et keegi tuleb sulle tänaval vastu ja hakkab sind vägistama

Egatahes,,,Ma ei tea kust aga kuskilt sai 1 poiss mu msn-i ja täna õhtul ta hakkas minuga rääkima ja ma kardan,ta on mingi pervo rääkis mingi et:katsu oma tisse ja ma masserin oma peenist,ma saan kohe 13 ja see poiss ütles et ta on 14 ja ma ei taha temaga rääkida aga ma ei oska teda msn-is ära blokkida sest ta pole minu kontaktides ja ta saab minuga ikka rääkida.

NB.MA EI TEE NALJA!!!

vajuta parema kraffiga poissi peale ja eel viimane on blokeeri kasutaja

Mina murelik kirjutas:Ma kardan kaa õudselt vägistamist,mind pole varem vägistatud aga ikkagi.Ma lugesin siin neid teemasid jaa need on nii õudsad noh et keegi tuleb sulle tänaval vastu ja hakkab sind vägistama

NB.MA EI TEE NALJA!!!
vajuta parema klaviga kontakti ja seal eel viimane on blokeeri kasutaja

kui keegi 14 aastane sellist juttu msn-is ajab siis väga suure tõenäosusega on ta kuskil enda sõpradega ja teeb lihtsalt lollusi sest neile tundub see väga naljakas ja vägistamise oht on minimaalne. ja kui teda ära ei oska blokkida siis üldjuhul aitab see, kui sa talle ütled, et kitud isale ära ja siis ta tuleb sulle ukse taha või midagi sellist.
Suletud

Mine “Seksuaalne vägivald eakaaslaste poolt”