mmm...(ma kardan poisse)

mmm,,,mul un sihukene probleem,et mulle
meeldib üx poiss kellega rates kirjutan maile :D
aga minu viga un selles,et kui ma olin
13 siis mind minu kodukandi poisid kiusasid sellega et olen
pipar kuna ei lase nendel ennast läperdada...
ja siis nad käperdasid minud vägisi ja toppisid käe püksi :evil:
ja peale seda un mul sihuke tunne nagu ma kardaks
poisse :( ja kas te oskate mind aidata ma tahaksin väga selle
poisiga kohtuda kellega ma kirjutan aga ma ei tea
kas mul jätkub nii palju julgust..
äkki teie oskate mind aidata :P jään teie vastuseid ootama :lol:

hmm ma arvan et kõige parem oleks kui sa ntx tunnistaskid poisil, et sa kardad ja räägid ellnevast kogemusest talle. poiss oskab sellega arvestada ja siis ma arvan ta aitab sul ennast turvalisemana tunda. pealegi kui tunnistad hirmu siis see kaob kergemini kui selle lihtsalt alla surud.
don't pray for easy lives;
pray to be stronger people.

Re: mmm...(ma kardan poisse)

liis kirjutas:ja siis nad käperdasid minud vägisi ja toppisid käe püksi :evil:
ja peale seda un mul sihuke tunne nagu ma kardaks
poisse :
Kui tehakse midagi vastu sinu soovi ja vägisi, siis muidugi see haavab ja jätab hingesse oma jälje, ja see on loomulik, et pärast hakkad kartma et ka teised võivad sulle sama moodi haiget teha, sest üks kord oled seda juba kogenud ja nüüd ei usalda ka teisi.
Sinu poiste hirm on tõenäoliselt seotud selle juhusega kui Sind käperdati, siis Sa olid väga hirmunud, võib olla tundsid ka viha ja häbi, ja kõik need tunded jäidki Sinusse (sest ei saanud neid kohe väljendata), ja nüüd, kui Sa oled poisiga siis, kõik nad tulevad välja ja Sul on raske poissi usaldada.
Selleks et hirmust loobuda peab kõik need tunded, mis on selles olukorras tekkinud, väljendada ja siis saab nendest vabaneda. Ja selles võib Sind psühholoog aidata, ma väga soovitaksin Sulle tema juures ära käia (kas oma koolis või Noorte Nõustamiskeskuses - andmed leiad meie esileheküljel), sest kirja teel võib küll nõu anda, aga vestlus on ikkagi parem ja toob paremaid tulemusi.
"Umbrohu" soovitused, et poisiga oma hirmust rääkida on väga sobilikud ja see tõesti võib aidata. Ma usun, et sellest on raske rääkida, aga mõtle sellele, et Sa hoolitsed enda eest kui annad poisile märku et Sinuga peab olema ettevaatlik, järjekindel ja kannatlik, ja ei tasu kiirustada. Ja sellega sa ennetad arusaamatusi teie vahel ja sarnase olukorra kordamist.

Edu Sulle!!! :wink:
Maggy(konsultant)
P.S. Töötan nüüd teises kohas.

Re: täx...

kristi14 kirjutas:ma tänan teid selle abi eeest mis te mulle pakute siin :D
ma arvan siiski et umbrohu mõte un hea ja
ma piaks selle täide viima :D

aitäh teile :wink:
Hea kui sul meist abi oli :D

kas selle poisiga kordub sama või??? EI PRUUGI !!! ;-)

Kõik poisid ja tüdrukud EI OLE ühte moodi. Ning isegi, kui oleks nii et väga paljud neis oleksid "vastikud ja pahad", siis ei tähendaks see seda, et ei leidu kedagi, kes oleks hea ja mõistev. Loodan et just sinu poiss on see kes saab sind mõista ning aidata. Ma viihjan sellele, et sinu hirmud olid põhjustatud teiste inimestega suhtumisest. Ning antud suhetes see ei pruugi üldse korduma. Ning selleks, et olla kindel, et teie suhetes saab kõik OK, peab vaatama ees olevale inimesele otsa. Hetkel sa vaatad enda hirmudele otsa. Aga sa vaata poisile otsa. Vaata kes ta on, mis ta iseloom, mis on tema harjumused ja väärtused. Ning kui sa vaatad reaalse inimese peale, siis sa saad öelda, kas su hirmudele on alus või mitte.

Edu, rõõmu, mõistmist suhtumises.
Viimati muutis Andrew, 05 Okt 2004, 23:20, muudetud 1 kord kokku.
Ei konsulteeri enam.

igasugustele hirmudele ei pea alati üxinda vastu astuma...esimest korda poisiga välja minnes võix võtta näitex sõpsi kaasa...see ei muudax üritust oluliselt :wink:
Lonely Tears From Heaven And Heart Are Only Here To Break Us A Part

archskorpion kirjutas:igasugustele hirmudele ei pea alati üxinda vastu astuma...esimest korda poisiga välja minnes võix võtta näitex sõpsi kaasa...see ei muudax üritust oluliselt :wink:
hmm ühel inimesel võib olla päris ebamugav kui inimesed üxteist ei tunne ja kõik neist pole suhtlejad inimesed.

umbrohi kirjutas:hmm ma arvan et kõige parem oleks kui sa ntx tunnistaskid poisil, et sa kardad ja räägid ellnevast kogemusest talle. poiss oskab sellega arvestada ja siis ma arvan ta aitab sul ennast turvalisemana tunda. pealegi kui tunnistad hirmu siis see kaob kergemini kui selle lihtsalt alla surud.
v6i teeb ta su narriks...

nu jah aga kui sa koguaeg kardad et keegi su narriks teeb vms siis sa ei teeks ju midgai. kaob võimalus enda kogemustest midgai õppida v ka saavutada. pealegi teeb narriks ja siis? ok natuke aega on halb olla, aga see läeb ju üle. aga siis kui võtad julguse kokku ja saad kuttiga kokku ja sellest midgai enamat tuleb? lihtsalt tuleb vaadata kumba sa rohkem soovid ja siis hirmust üe saada.

noh mina olen kah nões et esimest korda võiksid küll võtta sõbranna või mõne teise usalduväärse isiku (jätame rottveilerid välja :wink:) kaasa, paljud teevad seda kui neil ei jätku julgust ja siis kui õpid teda tundma siis saad juba üksi ka hakkama (ja rottveilerid jätame ikkagist koju) ja ma arvan et see on võti kah sinu usalduse äratamiseks poistes......ikkagist kui kõik hästi läheb minu sul jumalikult:!: :wink:
See on minu isiklik arvamus!

Ma arvan ,et kui sa tead juba seda poissi ,kellega sa rates suhtled piisavalt hästi võiksid sa temaga siiski kokku saada ja üritada oma hirmust üle saada :roll:
Kui kohtute alguses avalikes kohtades ei saa ta ju sulle midagi teha kui tal ka mingid plaanid on :wink:
Kui ta tundub usldusväärne võite kohtuda ka kuskil mujal :)
Ma arvan , et sa võiskid siiski jah proovida oma hirmust üle saada , sest kõik poisid ei ole ühesugused :lol:
Usu mind :D

Vaadake, see on väga haige kui te ütlete, et "RÄÄGI TALLE OMA TUNNETEST", selle kohta ta ju abi küsibki.
Igatahes, minu enda soovitus on, et kui ta sulle meeldib, siis kommi teda reidis, anna talle 10 p. Küll ta juba aru saab.
Reaktsioonid:
1)Ta küsib sinult nt, et miks sa mulle 10 p panid (see tähendab, et sa talle nats meeldid)
2)Ta blokib su, ega ei viici sulle vastata, (sa ei meeldi talle)

Edu!

Ega need virtuaalsed armastused on kahtlased..

Poiss võib tunduda hea ja ilus siin arvutis aga kas ta ikka päriselus on selline......
Raske on joonistada päikest, kui nutad ...

Kunagi ära ole oma valuga üksi , sest kui kellegile räägid , on valutum!

ELU EESMÄRK ON ENESEARENDAMINE.-Oscar Wilde.
Uued tutvused tere tulnud!

13 aastaselt tulid poisid kperdama?:O
Kuidas sa siiis koolis käid?
Kas seal ka poisid sind käpiad?
Viivad vetu või midagi sellist.
Meil tehtui ka ükskord nii, et poisid viisidm koolis tüdruku vetsu ja siis tegid temaga räigeid asju. Selle tüdruku nimi oli vist ....... aga ega ma täpselt ei tea.
Armunud gay !
H. Lillipuu

Ära lase nihukesi poisse endale ligi kes käperdavad sind (tahavad seda teha).kohtu temaga mingis rahvarohkes kohas ja siis ei sa ta midagi ju teha.ültse need arvuti armastused ei ole head.kõige parem ikka kui näed teda kohe ja nagu armastus esimesest silmapilgust siis pole vaja pärast enda peale kuri olla;)
Suletud

Mine “Seksuaalne vägivald eakaaslaste poolt”