mu poiss armastab mind aga mina teda mitte nii väga

Ma ei tea kuidas oma poisile öelda et ma ei taha temaga koos olla sest ma kardan teda ja ta on 19 ja mina 15 ma ei ole just kõige ilusama aga paks ma ka ei ole ja na ei ole eriti tugev ma tahtsin talle öelda et oleks parem kui me enam ei kohtuks ja nii aga ta hakkas kitjutama et tal on kõik nii halvasti praegu elus ja ma lihtsalt ei suutnud talle seda ölda ma olen vältinud temaga kokku saamist aga ma kardan et ta tuleb minu juurde kui ma üksi olen kodus sest ta sai kuidagi teasa kus ma elan ja ma ei tea mida enam teha .... ta hoiab mind pidevalt kinni ja püüijab suudelda aga ma ei suuda ja ma tõesti enam ei oska midagi taha palun aidake

Re: mu poiss armastab mind aga mina teda mitte nii väga

Mis pluss ühetate siin, kas ei tundu pigem kahtlane, et poiss hoiab jõuga kinni, teema autor kardab oma poissi jne? Mulle küll tundub.

Kui ei julge öelda, siis kirjuta, ütle, et mõtlesid järele, ja said aru, et su tunded ei ole ikkagi nii suured, kui sa arvasid, seega on ebaaus suhet jätkata, kui tunded vaid ühepoolsed on. Kuula ära, mis tal öelda on, soovi talle kõike head jne ja nii on sinu poolt kõik tehtud. Kui ta palub rohkem selgitusi, siis selgita. Võid ka öelda, et ei ole veel suhte füüsiliseks pooleks valmis (tundus nii su jutu põhjal) jne. Aga tema eest sa otseselt vastutama ei pea, et kui tal on miski muu halvasti, siis selle pärast suhet jätkama. Ütle, et oled talle toeks ja olemas ka ilma suhteta. Edu, ja mida kiiremini aus oled, seda parem.

Re: mu poiss armastab mind aga mina teda mitte nii väga

termomeeter kirjutas:Mis pluss ühetate siin, kas ei tundu pigem kahtlane, et poiss hoiab jõuga kinni, teema autor kardab oma poissi jne? Mulle küll tundub.
tundub küll, aga see nii ilmselge. mis ''suhe'' see on üldse, kui kutt ei tea isegi loomulikul viisil tsiki asukohta.. ma ei mõista.. kuidas inimestel küll nii palju aru peas ei ole, et end üldse seovad sellistega..
Vasta

Mine “Seksuaalne vägivald eakaaslaste poolt”