Vägistamine või mitte?

Jagan siis ka enda lugu.
Olin ühel peol liigselt joonud ning kui rahvas hakkas ära vajuma, läksin peopidaja magamistuppa (ta nägi et olin ära vajumas, ning pakkus mulle enda tuba.) Peopidajat ise teadsin alles teist päeva, ka eelmisel õhtul oli olnud seal väiksem koosviibimine, kus ta proovis minuga midagi aretada, kuid ma ei lasknud. Tema tuppa jõudes läksin riietega voodisse ning proovisin magama jääda. Ta tuli ka sinna tuppa ning tuli voodisse järgi. (Olin ka eelneval õhtul seal ööbinud, magasime teineteisest eemal, riietega) Ta hakkas mul riideid eemaldama ning hakkas ennast peale suruma. Olin kohutavalt purjus, kuid suutsin öelda välja: ei! Ta aga ei peatunud, proovisin teda pealt ajada ning ütlesin talle veel ei, kuid ta ei kuulanud. Peale tegu tundsin ennast tuimana ning sain ennast vaevu liigutada, jäin seal magama, tema ikka minu kõrval. Hommikul ei jõudnud kõik veel kohale. Kui hakkasin aga sõbrannaga kodu poole liikuma, hakkasin nutma ning sattusin hüsteeriasse, kuna ei tahtnud seda. Rääkisin ka sõbrannale kõigest, kuid ta ütles et see polnud vägistamine, ning kõik oli mu enda süü. Peale seda olin pikka aega masenduses, ei suuda siiamaani kehas turvaliselt tunda (sellest on möödunud rohkem kui 10 kuud). Sõbranna oli aga veendunud et kõik oli mu enda süü. Olin siis hiljuti saanud 16, ning poiss oli umbes 22. Kaotasin talle oma süütuse.
On olnud hiljem ka paar poisssõpra, nendest ühega olin ka intiimsem, kuid seda vaid kaks korda. Kardan seksuaalvahekorda, kuna see tuletab seda pidu meelde.

Tahaksin teatada politseile, kuid kardan et pole vettpidavaid tõendeid. Vanemad ei tohi kunagi teada saada sellest, mis juhtus. (Tänu millele, kartsin ka politseid)
Inimesega, kes seda tegi, ei saa sellest rääkida kuna meil on ühiseid tuttavaid, ning ei taha et see välja tuleks, mis juhtus.

Pole enam aimugi mida teha.

Vägistamine või mitte, ma ei saa midagi teha, ega muuta. Tahaksin jätta talle märgi, et ta ei saaks seda korrata.

Mida ma teen?

Re: Vägistamine või mitte?

Tere

Karistusseadustik ütleb nii:
§ 141. Vägistamine
(1) Inimese tahte vastaselt temaga suguühendusse astumise eest vägivallaga või ära kasutades tema seisundit, milles ta ei olnud võimeline vastupanu osutama või toimunust aru saama, - karistatakse ühe- kuni viieaastase vangistusega.
(2) Sama teo eest:
1) kui see on toime pandud noorema kui kaheksateistaastase isiku suhtes;
2) kui see on toime pandud kahe või enama isiku poolt;
3) kui sellega on tekitatud kannatanule raske tervisekahjustus;
4) kui sellega on põhjustatud kannatanu surm;
5) kui sellega on kannatanu viidud enesetapuni või selle katseni või
6) kui see on toime pandud isiku poolt, kes on varem toime pannud vägistamise, -
karistatakse kuue- kuni viieteistaastase vangistusega.
Ma arvan, et Sa võiksid äkki konsulteerida mõne toreda veebipolitseinikuga?
Viimati muutis Bucerus, 04 Juul 2014, 00:20, muudetud 1 kord kokku.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Suhtle veebipolitseinikute, Maarja Punak või Andero Sepp'aga.
Leiad nad facebookist või neil on siin ka kasutaja, saad privaatsõnumi saata. Kasutaja "Maarja Punak" ja "Andero"
Küsi neilt.
Vaata siit lingilt nende tegevuse kohta kirjas: http://www.targaltinternetis.ee/2011/06 ... nou-andma/

Ehk siis küsi neilt nõu. Kasvõi siin samas privaatsõnumina. Selle sammu peale veel ei alga menetlus ning seega ka keegi rohkem teada ei saa. Mis edasi juhtub ning mis variandid on, saad siis nendega suheldes teada.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Tere

Võtsid ühendust emma-kummaga neist?
Kui julgust vaja saada, siis vaata nt. Maarja Punak'u postitusi siin samas foorumis. Mulle jätab ta küll väga toreda ja usaldusväärse mulje :)
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Seksuaalne vägivald eakaaslaste poolt”