seksuaalne ahistamine või ei??

ma ei tea nüüd kas ma peaks minema politseisse et kas mind kasutati ära või mitte et kasi asi oli nagu õige või mitte. minuarust vähemalt mitte ja ma tunnen ennast õudsalt rüvetatult ja rõvedalt. et ma käisin nagu peol ja ma jõin end nagu suht mällarisse kogematta. ja ma seal diivani peal magasin ma olin vist nii purjus et ei jõudnud liigutada ennast ja piinlik küll aga ma pissisin püksi või noh mul oli seelik tegelt niiet kõik kohad olevat pissit täis olnud. Igastahes poisid võtsid mult pissised seeliku ja aluspüksid ära ja panid need kuivama ning viisid mind õue ja loputasid mu veega üle ja panid mu diivanile magama. kujutate ette mu ehmatus kui hommikul ärkasin magades jalad laiali ja palja tussuga ja samas ruumis poisid. kas see on perversne või normalne ja nad aitasid mind tõesti et ma ei peaks pissi sees magama? ma tunnen ennast küll halvasti

Re: seksuaalne ahistamine või ei??

Eks oleneb kuidas mõista. See üleloputamine võis olla ka pigem selliselt, et tassiti dušši alla ja lasti veega lihtsalt üle, mitte ei käinud igaüks seal ninapidi-näppupidi uurimas, et kas sai nüüd ikka puhtaks. Eks teemaalgataja teab ise, kas ta jõi koos sõpradega, või mingite suvaliste jorssidega.

Kui teemaalgataja tunneb end halvasti, et teda puhtaks kasiti, siis tasub öelda, et järgmine kord jätku pissi-okse-misiganes kehavedelikku sisse magama. Ja ta kasib end ise hommikul, kui üles ärkab.

Re: seksuaalne ahistamine või ei??

Inimesed liigutavad magades, nii et mis iganes mis peale visati, võis ärkamise ajal juba maas olla.

Olen isegi purjus sõpru duši alla kupatanud ja näinud kuidas sõbrad sõbrannasid aitavad (sh ka nii, et nähakse genitaalide piirkonda). Meie seltskonnas pole küll vähemalt keegi huvi tundnud, et kuidas nüüd kellelegi mis püksis on. Pigem on kopp ees, soov teist võimalikult kiiresti aidata ja ta magama ära saada.

Kui teemaalgataja jaoks oli selline käitumisviis siiski seksuaalne ahistamine, siis on kaks varianti: politseisse või ise enda sees juhtunu läbi töötada. Ja tuleviku mõttes võiks kas informeerida peo alguses teisi, et olenemata olukorrast ei tohi pesta/puhastada või siis mitte lihtsalt nii palju juua, et kontroll enda keha üle kaob.
Vasta

Mine “Seksuaalne vägivald eakaaslaste poolt”