Re: Vihkan ennast!

swedengirl13 kirjutas:Tere!
Olen 13 aastane tüdruk ja mind on 3 korda vägistatud pluss veel 5 korda ahistadud.:(
Ma ei taha enam elada aga enesetappu ei julge teha.
Mida peaksin tegema?
Kuidas nii noorena ja juba 3 korda ja veel pealekauba 5 korda ahistatud?
See seksuaalne vägivald oleneb suuremast osast naise riietusest. Mida ekstravagantsem, seda suurem võimalus, et vägistatakse.

Aga ikkagi pöördu politseisse.

Sa ei taha enam elada, aga enesetappu ei julge teha? Mida sa siis kardad, surra?
Paraku sul tuleb valida neist kahest yks vóimalus, kas sa elad edasi vói satud psyhhiaatriahaigla lasteosakonda... yks tuleb lihtsalt valida.

Huvi pärast kysin - vägistamine, no, seda ma tean, mis on. Aga ahistamine... mis sinu kriteeriumite järgi on ahistamine? Kas see, kui keegi ema tuttav sind suudelda yritab vói keegi suvaline kätt pyksi hakkab ajama? Kas see on siis ahistamine? Ja kuidas sa seda nii täpselt yldse tead, peab märkimikku, et täna ahistati kaks korda?

Nagu ma näen, pole sul probleemi välja ytlemisega, et sind on kolm korda vägistatud. Mónikord kahtlevad vägistatud, kas tegu oli ikka "selle óige" vägistamisega. Et vóibolla seda ei loeta. No, sinul sellega probleeme ei tule, nii et void julgelt politseisse pöörduda. Neis ylekuulamistes on ka parem, kui on enda jaoks asja selgeks teinud.

Armas tütarlaps !
Ära enesetappu küll tee !
Saan aru ,et Sina vajad abi !
Sind on vägistatud ja ahistatud .
Kas Sinul on ühtegi head usaldusväärset inimest ,kellele vöiks köik ära rääkida ja kes Sind aitaks ?! Sinu ema , tädi , vanem öde , vöi vanaema , öpetaja koolis ??
Soovitan leida, täiskasvanud usaldusisik- kellele on vöimalik köik ära rääkida ja kes Sind saaks aidata !
Kui see inimene puudub -kellega rääkida murest ja kes saaks aidata , siis saada ära salaja 3 kirja oma probleemide ja muredega - Lastekaitseühingule ja politseile . Möned aadressid :
1. Tallinn
Pelgulinna Lastekaitse Keskus
Kärt Käesel
Järve 14
Tallinn 11314
kartkaesel1@hotmail.com
http://www.plk.ee
Tallinna Kesklinna Lastekaitse Ühing
Aimar Karu
Õismäe tee 113-20
Tallinn 13515
aimar.karu@tallinnlv.ee
tallinna Lastekaitse Ühing
Ants Siimer
Kesklinna Lastepolikliinik
Ravi 27 kab. 378
Tallinn 10138
2. Harjumaa
Harku Valla Lastekaitse Ühing
Helve Keel
Ranna tee 1
Tabasalu
Harjumaa 76901
helve.keel@harku.ee
http://www.harkulaps.ee
Jõelähtme Lastekaitse Selts
Triin Lindau
Saha tee 7
Loo
Harjumaa 74202
triin.lindau@joelahtme.ee
Kose Valla Lastekaitse Ühing

Kirli Saks
Hariduse 1
Kose Alevik
Harjumaa 75101
kirlisaks@gmail.com
http://koselastekaitse.wordpress.com/liikmed/
Keila Valla Lastekaitse Selts
Lea Papp
Paldiski mnt. 28a
Keila 76606
lea.papp@keilavald.ee
Kuusalu Lastekaitse Selts
Helle Borissov
kuusalulastekaitse@gmail.com.
Info tel 5850 6333.

Ole tugev ! Köik saab korda ! Kontsentreeru ise endale ja öppimisele ! Mida paremini Sina kooli ära löpetad ,seda kiiremini saad ära minna kodust -Elukutset öppima ja saad öppida elukutse ja minna tööle ja elada oma -iseseisvat elu ! Ilma et Sind keegi ahistaks ! Tahaksin Sind kuidagi aidata ! Olen ise 2 tüdruku ema ja armastan oma perekonda üle köige .
Minu elu oli ka kunagi väga raske . Mind ka vägistati 13 aastaselt , söbrannasid oli vähe, halvad suhted olid vanematega . Vägistas mind vööras noormees . Mina ei julgenud sellest kellegile rääkida . See oli viga . Emale rääkisin sellest aataid hiljem -Minu ema nuttis -tema oleks mind aidanud ! Kindlasti ema öde ka ! Önneks sain koolid ruttu ja hästi löpetatud - sain kätte hea elukutse , leidsin töökoha ja üürisin endale korteri . See oli fantastiline vabaduse tunne -iseseisev elu ! Aastaid hiljem löin ise perekonna, olen abileus heasüdamliku lihtsa tööka mehega ,meil on 2 armast tütart . Köik on hästi . Armastan oma lapsi väga .
Tahaksin kuidagi Sind aidata !
Kui Sinu ema , tädi , vanaema , öpetaja , -Sind aidata ei saa , siis pöördu kindlasti salaja kirjalikult Lastekaitseühingu poole !
Vasta

Mine “Seksuaalne vägivald eakaaslaste poolt”