Re: mul on haiged syymekad krt

Haige inimene oled. Sellised inimesed tuleks silmi pilgutamata maha lasta.
Ise ka usud, et see tüdruk sulle andeks annaks? Peab ikka päris mitme fibo plokiga pähe saama, et seda tõsiselt arvata.

Loodetavasti on mingi troll, kuid ma ei kujuta ette mis selliste inimeste peas küll toimub. Peab ilmselt ikka päris külma südamega, kõrge egoga ja süüdimatu inimene olema, et midagi sellist korda saata. Muidugi tulla nüüd seda siin ka veel uhkustama on omaette klass, mida mina ilmselt häbeneks seda elu lõpuni.

Isegi kui plika sulle ei andestaks, aga kui sa tahad alustada enda lunastamisega, siis andeks tuleb paluda nii või naa. Kes teab, võib-olla on plikal endalgi vaja seda kuulda. Sa võisid lüüa kaasa ühe elu ruineerimises, aga see ei tähenda, et sa ei võiks hingeõnnistuse taotlemise nimel üritada teiste elusid parendada. Võta osa heategevuslikest projektidest. Eks see sinu otsus ole, võid muidugi jääda ootama millal aeg su südametunnistuse tuhmistab, aga see ütleks sinu kui inimese kohta nii mõndagi ja sa põleksid igavesti purgatooriumis.

Kannatanu sulle ei andesta, tema juurde sellise palumisega minna võrdub hingehaavade uuesti avamisega.
Sinule jääb süütunne kuni hauani, sellest sa ei vabane.
Enesetunnet võid parandada sellega, et kõigile kel sarnane mõtteuit peast läbi käib selline mõte maha laita.
Esimene samm on tehtud selle kahetsuskirjaga siin foorumis. Said teada, mida inimesed asjast arvavad.

MentalWhore kirjutas:Kuidas saab kolmeteistaastast vägistada? Üheteistaastast vägistaksid ka, kui kolmteist välja näeks? Hea küll, pole minu asi kritiseerida. Aga kuidagi sind aidata ka ei oska. Kuigi ma muidu ei usu politseisse, võiksid seal ju ära käia. Ehk oskavad kuidagi aidata. Ohvrit, mitte sind.
et politsei ohvrit aitama hakkaks, peab ohver tegema ise avalduse. niisama ei hakata politseist mingit hingeabi pakkuma.
Vasta

Mine “Seksuaalne vägivald eakaaslaste poolt”