Mida tegema peaks?

Tere! Olen 12 aastane. Mul on selline mure, et meil trennis käib üks tüdruk, kes on minust aasta noorem, ta nagu koguaeg "lööb külge" või nii. Mulle ja mu bffile, kes käib samas trennis, on ta juba ebameeldivust tekitanud. Ühel päeval tuli ta mu bff-i juurde (mina olin ka siin) ja siis ta nagu pressis meil välja sööki, sest tal endal ei olnud järjekordselt raha. Kuna ta sõi kõik minu supi ära, käskisin tal kausi ära pesta, ta sai nagu nats vihaseks, aga olen sellega harjunud. Siis tuli ta ja ütles, et ta pesi kausi ära, ma küsisin, et kas ta kuivatas kh, ss ta tegi nägusid mulle ja lükkas mu voodisse pikali. Ta tuli minu peale, hoidis mul peast kinni ja hakkas nagu hüppama. Ma proovisin teda eemale tõugata, aga ta on minust 10 kg raskem (ma olen 32, tema 43kg) ja ss ma ei jõudnud. Ma hüüdsin oma BFF-i, kuni ta tuli ja ta ära tõmbas. Ta on varem ka nii käitunud ja päev enne seda istus ta mu BFF-i sülle ja tegi talle põsele musi. Me ei tea, mida teha, sest me käime alati peale trenni tema ja ühe trennikaaslasega veel pesemas. Me ei saa tülli ka minna, sest treener saab sellest kohe aru ja hakkab õiendama, et sellepärast me ei saagi võistlustel häid kohti.. :S Ma nagu lihtsalt ei suuda temaga koos olla, aga peab.. :oops:

Mida me tegema peame?
Vasta

Mine “Seksuaalne vägivald eakaaslaste poolt”