peol kasutati ära

Tere.Juhtus nii- Olin korteris peol ja mul kadus piir nagu täiega ära. Jõime seal poistega viina üsna hoogsalt ja edasi ma nagu väga ei mäletagi. Eks ma ise olen kaa süüdi sest ei mõtlend üldse ja tahtsin hea välja näha ning olin üsna napilt riides, lühem seelik ja top,mis tegi neil asja lihtsaks ja võibolla tuligi mõte sealt. Ma vist vajusin suht kähku ära mingi tunni ajaga kui me jooma hakkasime seal, olin ikka jumala täis pole elus niimoodi pannud.Ma tea kes seda tegi seal oli mingi 7 inimest veel vähemalt aga kui ma magasin siis tõmmati mul seelik üles, aluspüksid võeti ära,top lükati alla ja rinnahoidja võeti ära.ma olin suht terve öö niimodi seal. mind katsuti ja ma ei tea mida veeel tehti ja suht kõik pildistasid mind oma telefonide ja kaameratega.need pildid on nüüd suht kiiresti levind ja suht kõik keda ma tunnen on neid näinud.Ma ei teagi mis teha nüüd, kõige parem valik tundub Eestist ära kolida. Need pildid on kõigil arvutites olemas ja neist ei saa iialgi lahti.Mulle kirjutatakse facebookis ja ma olen tuttavate kaudu kuulnud arutelusi minu rindade,nibude,tussu,pepuaugu,NENDE TIHKUSE ja isegi lõhna kohta......................

Re: peol kasutati ära

Ma millegipärast arvan, et kellegi vastu tema tahtmist alasti pildistamine ja nende levitamine on siiski karistatav. Võid kirjutada veebipolitseinikule ja küsida.

Aga kui sa ei soovi politseisse pöörduda, siis polegi kahjuks midagi teha. Jah, sa tegid vea, jah seda ei saa tagasi võtta, jah sa pead sellega elama. Mõtle aga sellele, kas inimesed, kes uurivad ja arutlevad selliseid asju, on ikka reaalselt sinu sõbrad ja kas peaksid nendega edasi suhtlema.

Tartukas kirjutas:Huh, ma ka ei saa aru, mis krdi seltskondades te käite, et sellised asjad üldse juhtuda saavad. Kõik tegid pilte ja nüüd arutlevad? Kui see teema troll ei ole, siis ma ei tea, looda, et rase ei ole jne.
Samad mõtted siin. Esimene mõte oli, et tundub liiga absurdne, et tõsi olla, aga samas kui vaadata mis maailmas toimub ja kui palju ebardeid eksisteerib, siis ei üllata enam miski.

Tõesti, super seltskonna leidsid omale. Mis sa teadsid seda seltskonda varem juba või alles siis said tuttavaks? Kui varem juba teadsid siis mina tapaks nad ära arvatavasti aga ma olen psühhopaat ka. Nii, et mina politseisse. Ja vali seltkonda paremini omale.
"My heart is just too dark to care,
I Can't destroy what isn't there"

iamanxiety kirjutas:Tõesti, super seltskonna leidsid omale. Mis sa teadsid seda seltskonda varem juba või alles siis said tuttavaks? Kui varem juba teadsid siis mina tapaks nad ära arvatavasti aga ma olen psühhopaat ka. Nii, et mina politseisse. Ja vali seltkonda paremini omale.
sa püüad meelega inimesel enesetunde selle näägutamise ja süüdistamisega halvemaks teha või? debiilik.

keegi teine.

Külaline kirjutas:
iamanxiety kirjutas:Tõesti, super seltskonna leidsid omale. Mis sa teadsid seda seltskonda varem juba või alles siis said tuttavaks? Kui varem juba teadsid siis mina tapaks nad ära arvatavasti aga ma olen psühhopaat ka. Nii, et mina politseisse. Ja vali seltkonda paremini omale.
sa püüad meelega inimesel enesetunde selle näägutamise ja süüdistamisega halvemaks teha või? debiilik.

keegi teine.
Ma vähemalt ütlesin, et ta võiks omale seltskonda paremini valida ja politseisse minna. Kui palju sina teemasse läksid? Mitte nii väga. Ja mina kirjutasin oma kasutajanime alt ka, sina oled lihtsalt Külaline. Paneb mõtlema et kes see siin debiilik on?

iamanxiety kirjutas:
Külaline kirjutas:

keegi teine.
Ma vähemalt ütlesin, et ta võiks omale seltskonda paremini valida ja politseisse minna. Kui palju sina teemasse läksid? Mitte nii väga. Ja mina kirjutasin oma kasutajanime alt ka, sina oled lihtsalt Külaline. Paneb mõtlema et kes see siin debiilik on?
mis vahet sellel registreeritud kasutaja omamisel ja mitte omamisel siin praegu on? võrdsed oleme niikuinii. kui ''külaline'' just mingi laustrollija ei ole, ei tee konto puudumine kindlasti temast debiilikut. seda, et valiks paremini seltskonda ja mingi poitseisse, on juba varem ka talle siin mõista antud, seega tundus sinu postitus tõepoolest täieliku süüdistamise ja nina alla hõõrumisena.

iamanxiety'l on, tegelikult, mingil määral veidraid vägivaldseid kalduvusi. Ta tapaks vist kõik ära, kui saaks. Tunnen inimest.

Loogiline mõistus soovitaks politseid. Aga samas, mis see politsei ikka teha saaks? Üheks miinuseks on veel need nende ülekuulamised. Oleneb muidugi uurijast, aga tavaliselt on seksuaalse ärakasutamise juhtumiga seoses kusagil kabinetis istuda päris vastik küll. Ja siis peaksid sa kõike seletama. Mina ei hakkaks jandama.
Ja küll need pildid Eestist väljaspool ka sind kätte saaksid. Maailm on üllatavalt väike.

sinupahaunenägu kirjutas:
Külaline kirjutas:Tundub, et sa oled väga tugev, sest mõni teine oleks sinu asemel eneka teinud.
Sorry vana teema aga kui sust on juba pilte tehtud siis miks sa veel ühe eneka teed?
Enekas = Enesetapp. Millest sa räägid praegu?

iamanxiety kirjutas:
Külaline kirjutas:

keegi teine.
Külalisel oli õigus, sa oled tõesti peast veits pu*sis, kuidas kadakas* see aitab teada kui ütled, et ta teise seltskonna valiks???kuidas ta debiilik on kuna ta ei tee endale kasutajat??

[/quote]

Külalisel oli õigus, sa oled tõesti peast veits pu*sis, kuidas kadakas* see aitab teada kui ütled, et ta teise seltskonna valiks???kuidas ta debiilik on kuna ta ei tee endale kasutajat??[/quote]

Putsi küll, paku siis ise midagi paremat välja, mitte ära sõima siin teist inimest. Teeb see sinust või sellest külalisest parema inimese nüüd või? Sama võrdsed oleme. Ausalt, tõmba lesta ja sellised kommentaarid palun järgmine kord mulle privaatsõnumitesse kirjutada, sa reostad seda teemat hetkel. Ma soovitasin tal politseisse minna ja muidugi ma ütlen, et ta omale seltskonna parema leiaks. Miks ma ei peaks seda ütema? Vaata, mida temaga tehti.

Külaline kirjutas: Külalisel oli õigus, sa oled tõesti peast veits pu*sis, kuidas kadakas* see aitab teada kui ütled, et ta teise seltskonna valiks???kuidas ta debiilik on kuna ta ei tee endale kasutajat??

Mitte ükski raibe ei puutu siin enam iamanxiety't. Ma tõesti ei saa aru, mis teil viga on, arengupuudega olete või? Kas teil siis tõesti mitte midagi paremat pole teha, kui pritsida kusagil foorumis anonüümsena mingit paska? Jumal küll, kui midagi öelda on, tulge ja tehke kasutaja, olge keegi. Aga kellegi näotu ja nimetu kaeblusi ei hakata siin küll tõsiselt võtma.

Olen oma arvamust teema kohta avaldanud. Selle kohta pole teil, raiskadel, midagi öelda.

Ja jätke iamanxiety rahule. Jätke ta rahule ja otsige endale oma elu.
Vasta

Mine “Seksuaalne vägivald eakaaslaste poolt”