Ma vihkan oma "ilusat välimust"

Tere,ma olen 14 aastat vana tüdruk ma vihkan seda mida poisid teevad ma tean et see nende vanuses normaalne aga see läheb juba üle piiri...no ma võin veitsa enda välimust kirjeldada olen 1.63cm,45kg,B80 korv ,blond pruunide salkudega ... Ma ei eputa ma lihtsalt vihkan seda kõike mis nad mulle teevad nt: pepu laksud,pluusi vahele igast asjade viskamine ,sülle võtmine ,nurka surumine ja siis nad üritavad katsuda .. Kuidas neist lahti saan?

Re: Ma vihkan oma "ilusat välimust"

AndreasT kirjutas:Sinu välimuse järgi ütleks iga poiss täitsa pandav oled.. See läheb üle.. Ma ka 14 ;)
pelgalt paari asja järgi, mida ta enda kohta kirjutas, ei saa sa kindlasti öelda, et ta pandav oleks. mis krdi kompliment see üldse on.. ''pandav''..
Just a girl :) kirjutas:Tere,ma olen 14 aastat vana tüdruk ma vihkan seda mida poisid teevad ma tean et see nende vanuses normaalne aga see läheb juba üle piiri...no ma võin veitsa enda välimust kirjeldada olen 1.63cm,45kg,B80 korv ,blond pruunide salkudega ... Ma ei eputa ma lihtsalt vihkan seda kõike mis nad mulle teevad nt: pepu laksud,pluusi vahele igast asjade viskamine ,sülle võtmine ,nurka surumine ja siis nad üritavad katsuda .. Kuidas neist lahti saan?
no normaalne see kindlasti ei ole, pigem tavaline. aga normaalne mitte. eks meil oli ka koolis sel ajal selline komme osadel poistel. no neil, kes varakult mingid pätikesed olid, nüüdseks on nende eluteed läinud kõigil peaaegu ühte suunda. gümnaasiumis neid igaljuhul ei ole. aga see selleks.
igaljuhul, meil oli nt üks poiss, kes näperdas niiviisi kõige rohkem ja tema puhul jõudis asi selleni, et kõik tüdrukud korjati mingi tunni ajal koduklassi kokku ja nad pidid (võisid anonüümseks jääda) kirja panema, mida too poiss (või kõik nad..?) siis neile isiklikult teinud on. niisiis tegelikult soovitaks klassijuhatajale rääkida, kuigi see kõlab klišeena. aga usun, et ta võtaks midagi ette, räägiks nendega. jäta kasvõi kiri õpetajale kuskile lauale vm, kui otse näost näkku rääkida ei taha. kui need poisid näperdavad ka teisi peale sinu, siis vb sa ei peaks isegi oma nime alla kirjutama.
üldjuhul meil oli ka klassis nii, et need silmapaistvamad tüdrukud, sellised ''bimbod'' - alati meigitud-kammitud-lakutud - ja kes no niiviisi sädistasid ka veel hullult jne, need just ohvriteks olidki.
kui ise tahad midagi teha, st mitte õpetajale rääkida, siis sõima nägu täis nt või hakka vastu. pead näitama, et pole mingi väike litsike, kellele nii teha võib. näita iseloomu. kui nurka surutakse, löö põlvega munadesse (kusjuures meil ka isegi 1 tüdruk tegi nii). kui laksu kottidesse ära saab, küll ta siis enam järgmine kord sulle ligi tulla ei taha. või pane korralik litakas näkku, kui lihtsalt käppima keegi tuleb.

rops :D kirjutas:hahaha... Alati on 13/14 a. Tydrukutel mingi probleem/vajadus. Nt teda kiusatakse ja ss ta "masetseb" selleparast, kui see ara loppeb pistab.vinguma et :miks keegi mind ei taha, kas ma ss toesti nii kole? XD
mida sa räägid? egas kõiki kiusata selle tõttu, et nad "liiga ilusad" on. mõni on välimuselt erilisem (üldsuse jaoks, noh olgu, koledam) nagu reaalselt, ise sa oled noor ja veel vähem oled sa tüdruk, aga vaat kus maailmatark väljas. lõpetaks ehk.

AndreasT kirjutas:Aga iga 14 aastane poiss vaataksgi teda seega ärgu nutku vaid harjugu ja andgu oma nr mulle..
Andreas, tead mida sa teha võid?(Vihje: Seal ei ole päikest ja seal ei kasva lilli.)
Selle numbri võid endale algatuseks sisse istuda.

Nüüd probleemi juurde, sind on õnnistatud iluga ja hea kehaga. Ära ole sellepärast üldse kurb, kuigi sa vihkad tähelepanu, siis ole õnnelik, et sa oled selline, nagu sa oled ja sa pole teistsugune.
Poisid, eriti sellises vanuses ongi sellised ja sa ei peagi neid peksma, nii kaua kui nad sind ei käperda, aga kui nad sulle käe külge panevad, siis näitta, et sul on piisavalt eneseväärikust ja pane üks litakas ära.
Kuna sul on hea välimus, siis sa pead olema ettevaatlik poiste ja kõige muu valimisel ja sa pead olema ettevaatlik, et sind sinu keha ega välimuse pärast ära ei kasutata.
Räägi oma probleemist kooli psühholoogile kasvõi ja küsi nõu.
Kui su klassivennad sulle midagi sellist teevad, siis mitte mingil juhul ära naera ega edvista, see paneb neid arvama, et sa tahad seda. Karju vihaselt, kui vaja. Pane nad mõistma, et sulle ei meeldi see ja äralase ennast nurkka suruda, lükka kätega eest ära kui vaja. Ära lase endaga teha asju, mida sa ei taha, et oleks tehtud. Sul on ju eneseväärikus, kaitse seda ja oma huve.

Muidugi on selline fifty shades of gray asi paljude jaoks huvitav, aga tooks välja märkuse, et raamatus nad sõlmisid lepingu, kus oli kirjas kõik, millega ollakse nõus jne. Tavalist ahistamist ei vabanda miski. See on alandav.
Minu riietus ei ole seotud sellega, mida tahan. Kui sulle pole antud lubavat signaali vastassugu puudutada ja teha intiimseid pakkumisi, siis ära ka tee. See kehtib kõigile.
Vasta

Mine “Seksuaalne vägivald eakaaslaste poolt”