Ma olen ju suhterikkuja. Ma ei suuda seda endast uskudagi!!!

Minuga juhtus see ka mõned ööd tagasi.
Nimelt olime väljas sõbranna ja siis tema poisiga. Mingi hetk sõbranna ema helistas, et ta peab korra kodus ära käima ja siis meie ta poisiga jäime kahekesi järve äärde ootama. Meil oli väga lõbus ja jutt jooksis ja puha ning siis ta hakkas tulema lähemale, võttis puusadest kinni ning hakkas suudlema. Algul läksin vooluga kaasa, sest ta oli kena. Ta alguses isegi meeldis mulle, aga sisendasin endale, et mida kiiremini ma ta unustan, seda parem, sest ma ei tahtnud olla mingi suhterikkuja. Me suudlesime seal tormiliselt mingi 5 minutit ning siis ta viskas endal särgi seljast ja hakkas minult riideid seljast ära võtma. Ma küsisin mida ta teeb ja kartsin, et mu sõbranna võib iga aeg jõuda. Siis ta võttis mu sülle ja viis eemale natukene ning hakkas mind igaltpoolt suudlema ja siis ta ''tegigi seda''. Kui ta oli lõpetanud, käskis ta mul kähku riided selga toppida ning temaga koos sinna tagasi kõndida ja mitte ühtegi sõna öelda. Mu sõbranna siis tuli ja küsis kus me käisime, siis poiss vastas seepeale, et hingasime värsket õhku. Ma seal poolnuttes ja segaduses.
Politseisse ma ju ometigi ei lähe, mõnesmõttes oli see ju vägistamine, ma olin isegi mingi aeg ta peale suht vihane, aga mõnesmõttes mdea miks ma nautisin seda. Ja oma sõbrannale ma ju ka sellest kuidagi rääkida ei saa? Kuigi mu sõbranna on hakanud viimastel kordadel mulle rääkima, et ta poiss ei leia enam üldse tema jaoks aega ja ei näita enam hoolivust.
Aga me oleme selle poisiga veel mitmeid kordi kokku saanud kahekesi. Ta ise on kutsunud mind välja ja järgminekord kohe peale seda vehejuhtumit hakkas too vabandama, et nii tormiliselt tegutsema kohe hakkas, et ta ei suutnud endale arugi anda, et ma ajavat ta nii hulluks iga kord. Siis ta küsis kas ma olen pahane ja siis ta keset linna lihtsalt hakkab mind jälle suudlema. Ta elas sealt hästi natuke maad edasi, võttis mult käest kinni ja me läksime tema korterisse. (Tal vanemaid kodus polnud). Siis läksime tema tuppa diivanile ja suudlesime ja olime seal edasi. Peale seda oleme veel kordi ja kordi kokku saanud. Alles eile viimati :)
Me räägime ka telefonis tihti ning saame väga tihti kokku. Ma ootan iga kord järgmist korda, aga nii ju ei tohiks ja siis oma sõbrannaga käin väljas ja tema usaldab mulle oma saladusi ja räägib, et poisil ple ta jaoks enam aegagi. Meil on selle poisiga küll väga tore. Mina meeldin talle ja mina hakkan ka teda iga korraga järjest rohkem armastama, aga ma ei tea, ma peaks ju midagi ette võtma. Kas rääkima selle poisiga, et nii ei saa, või siis sõbrannale kõik ära rääkima. No seda esimest varianti küll väga teha ei suudaks. Ma olen lausa hull ta järgi :P aga selle sõbrannaga oleme me juba tuttavad enne kooli. Me elasime samas korteris ja ta on mu kõige esimene sõber üldse vist ja me oleme terve elu üksteist usaldanud ja aidanud
..Aga samas ma olen ju suhterikkuja ja nii ei saa :roll:
Vasta

Mine “Seksuaalne vägivald eakaaslaste poolt”