Tuttava väike laps tahab sexy

Tere mul on sihuke mure et mu ema tuttava laps kes on 5 aastane tahab kogu aeg minuga sexyda . Ta kogu aeg võtab mu ... Paljaks ja hakkab nÄperdama ja see meeldib mulle vahest aga ta on ju väga noor ja ma ütlen kogu aeg ära tee ja ta ei lõpeta ja üks kord oli nii et ta võtis tagumiku paljaks siis kui ma magasin ja võtis mu ... Paljaks ja hakkas endale taha panema muidugi mina ärkasin üles ja küsisin mis ta teeb ja kohe jooksis ta ema juurde ja ütleb emale et ma teda löön mida teha palun nõu mida teha kiiresti help

Re: Tuttava väike laps tahab sexy

Räägi tüdrukuga või tema vanematega ja küsi, kust sellised kombed pärit on. Kui ta ei oska vastata, siis küsi, et miks sa siis nii teed? Ning siis ütle, et ta enam nii ei teeks. Kui see ei aita ja ta teeb edasi, siis räägi tema vanematega.
*Hetkel Piretiga jalutamas*
Pulmakellad helisegu! 30ndal pulmad!!!!
*Ootan lapsi nimega Dora ja Daisy!*
Minust saab Vaher!
*Piret on pahur täna*

Re: Tuttava väike laps tahab sexy

fireman12 kirjutas:Tere mul on sihuke mure et mu ema tuttava laps kes on 5 aastane tahab kogu aeg minuga sexyda . Ta kogu aeg võtab mu ... Paljaks ja hakkab nÄperdama ja see meeldib mulle vahest aga ta on ju väga noor ja ma ütlen kogu aeg ära tee ja ta ei lõpeta ja üks kord oli nii et ta võtis tagumiku paljaks siis kui ma magasin ja võtis mu ... Paljaks ja hakkas endale taha panema muidugi mina ärkasin üles ja küsisin mis ta teeb ja kohe jooksis ta ema juurde ja ütleb emale et ma teda löön mida teha palun nõu mida teha kiiresti help

Räägi ta vanematega, ma soovitan, kui sulle meeldib siis ma ikkagi ei soovitaks.
Vasta

Mine “Seksuaalne vägivald eakaaslaste poolt”