Õudne..:S

Tere.
Minu nimi on käthriin.olen 17
Lugu selline et ma käisin ükspäev sõbrannaga kristiines ma hakkasin bussiga koju tulema.Siis mingi kahtlane mees oli seal bussipeatuses ja ta tuli sama bussi peale ma elan suht seal tüve juures.. ma tahtsin ta enda silmist ära kaotada jooksin edasi ta hakkas ka jooksma ja ütles : oota ! ma jooksin kõigest väest sinna rimi taha siis ta tuli sinna ja hakkas mind vägistama see oli väga valus :oops: ja rõve.. ja ta tegi seda umbes mingi tund võinii, siis läksin koju enda tuppa hakkasin riideid vahetama siis kuulsin , et mu telefon heliseb ja see oli tema ta ütles : sa ei tohi seda mitte kellelegile rääkida muidu tapan sinu.. ma küsisin : kust sa mu telefoni nr said ? ta vastas : su sõber lauri andis,, ja nagu ma tean siis Lauri on väga halb ka . ta on hakand mind mingi lampi suudlema janii , ta helistas mulle terve suve ja küsis : kas sa oled öelnud kellelegile ? Mida peaksin tegema ? peage meeles politseisse ma ei lähe !!.. :evil:

Re: Õudne..:S

Hihi15 kirjutas:Ma ei tea, minuarust tundub feik see asi.
minu arust on alati iga vägistamis postituse juures keegi kes ütleb et see pole päris

igaks juhuks võib selle lõpetada mõni võib muidu jääda abita

ja see tundub suht reaalne neid ei usu kus kirjeldatakse igat detaili
Suletud

Mine “Seksuaalne vägivald eakaaslaste poolt”