Õudne..:S

Tere.
Minu nimi on käthriin.olen 17
Lugu selline et ma käisin ükspäev sõbrannaga kristiines ma hakkasin bussiga koju tulema.Siis mingi kahtlane mees oli seal bussipeatuses ja ta tuli sama bussi peale ma elan suht seal tüve juures.. ma tahtsin ta enda silmist ära kaotada jooksin edasi ta hakkas ka jooksma ja ütles : oota ! ma jooksin kõigest väest sinna rimi taha siis ta tuli sinna ja hakkas mind vägistama see oli väga valus :oops: ja rõve.. ja ta tegi seda umbes mingi tund võinii, siis läksin koju enda tuppa hakkasin riideid vahetama siis kuulsin , et mu telefon heliseb ja see oli tema ta ütles : sa ei tohi seda mitte kellelegile rääkida muidu tapan sinu.. ma küsisin : kust sa mu telefoni nr said ? ta vastas : su sõber lauri andis,, ja nagu ma tean siis Lauri on väga halb ka . ta on hakand mind mingi lampi suudlema janii , ta helistas mulle terve suve ja küsis : kas sa oled öelnud kellelegile ? Mida peaksin tegema ? peage meeles politseisse ma ei lähe !!.. :evil:

Re: Õudne..:S

Kui Sa politseisse ei lähe, siis ei ole Sul tõesti enam midagi teha... aga ta ju ei tapaks Sind ära, nad kaitseks ja on vähetõenäoline, et ta isegi üritaks.
"Kes ilu ihkab, see otsib,
kes leiab, see laseb käest,
sest tõelist ei tuntagi ära,
vaid valet ei visata käest."

Re: Õudne..:S

Kuradi hea vabandus ikka neil vägistajatel, see tapmine, tavaliselt on asjadega nii, et mingi ettekääne muutub mõtetuks või ei tööta enam ja siis tuleb uus mõelda. Kuid vägistajatel see tapmise asi läheb siiani hästi peale ja kõik muudkui kardavad...tundub miskipärast 'libajutt', kuna oli kuidagi liiga tühja-tähja kirjutatud, aga kui ongi tõsi, siis politsei ainuke lahendus. Muidugi kui sa ei taha ka, et see tõbras omale järgmiseid ohvreid leiaks.
Suletud

Mine “Seksuaalne vägivald eakaaslaste poolt”