Re: Kus homme tartus pinda oleks?

aidata ei saa, aga et juba varakult maa peale toodud saaksid, ütlen ära, et kohe kindlasti ei saa sa siit foorumist mingit otsest abi. kas sa tõesti arvad, et keegi pakub sulle tasuta mingit pinda või? kui sul raha on, siis ei tohiks ju nagunii probleemi alla. ühe päevaga on üleüldse raske midagi taolist korraldada, järgmine kord alusta varem, äkki tuleb siis välja ka.

Idioot. kirjutas:Ma loodan, et see juhus, et see kõik on "Seksuaalne vägivald eakaaslaste poolt" teemas : o
Võibolla ei ole, võibolla ta tahab, et seksuaalne vägivald toimuks seal pinnal/peol või hoopiski, et seksuaalne vägivald eakaaslaste poolt toimus siis kui ta siia kirjutas.
Tuulekene puhus vabalt, õhus lendas prahti.

rrrpr kirjutas:eino,mingit sexuaalset vägivalda ei toimu,no offence,see oli lihtsaim koht kuhu postitada ja kus on vaatajaid
aga 3 tartu noormeest võrridega,otsivad siis pinda ,jou.
Ka minul oli/on võrr nooruses.Väga hää vene pill kusjuures, riga d6, traktori magneeto oli pääl.Niitis nagu loom, sellega läks naistesse ja kõik tšikid ronisid pääle ja pind oligi tolle ligidal.Käisime ka kiirendamas maxima parklas, väga 5.Soovitan, joujou

NightFire kirjutas:
Idioot. kirjutas:Ma loodan, et see juhus, et see kõik on "Seksuaalne vägivald eakaaslaste poolt" teemas : o
Võibolla ei ole, võibolla ta tahab, et seksuaalne vägivald toimuks seal pinnal/peol või hoopiski, et seksuaalne vägivald eakaaslaste poolt toimus siis kui ta siia kirjutas.
rrrpr kirjutas:eino,mingit sexuaalset vägivalda ei toimu,no offence,see oli lihtsaim koht kuhu postitada ja kus on vaatajaid
:lol:
"Kes ilu ihkab, see otsib,
kes leiab, see laseb käest,
sest tõelist ei tuntagi ära,
vaid valet ei visata käest."

NightFire kirjutas:
Ka minul oli/on võrr nooruses.Väga hää vene pill kusjuures, riga d6, traktori magneeto oli pääl.Niitis nagu loom, sellega läks naistesse ja kõik tšikid ronisid pääle ja pind oligi tolle ligidal.Käisime ka kiirendamas maxima parklas, väga 5.Soovitan, joujou
agaa,ma lasen gaasiga tagale jou,ja naised peale ja siis laseb ka gaasiga tagale,aga hädine on juua,sul oli vinge võrr! 8)
aga ja,meil niiidavad võrrid ka nagu loomad,bensupaagi korgi keerad lahti,ja nuusutad paarkorda ja aipljäe,kus niidab 8)

Eks need bensiini aurud jah teevad hiljem paar mällerit, aga kui kuskil pinda siis olen kohal :lol: .Kusjuures kesklinnas(pirokov) on koguaeg mingi lällamine ja piduuuuu...

off topic. teil on sitad võrrid kui tagale lähevad, mul lähevad esile ka, kusjuures mul tõuseb võrr üleüldse õhku kui gaasi natukene annad/ lükkad käima, väga 5.

NightFire kirjutas:
btw ,meil tegu puhaste Itaallastega

NightFire kirjutas:Eks need bensiini aurud jah teevad hiljem paar mällerit, aga kui kuskil pinda siis olen kohal :lol: .Kusjuures kesklinnas(pirokov) on koguaeg mingi lällamine ja piduuuuu...

off topic. teil on sitad võrrid kui tagale lähevad, mul lähevad esile ka, kusjuures mul tõuseb võrr üleüldse õhku kui gaasi natukene annad/ lükkad käima, väga 5.
kadakas* gaasiga esile on sitaks kõvv lasta 8) ,aga aita otsida meil pinda,võid ise ka muidugi tulla
Suletud

Mine “Seksuaalne vägivald eakaaslaste poolt”