kõikidele kes on läbielanud vägistamist !

Palun PÖÖRDUGE politsei poole tüdrukud !Me tüdrukud peame hoolitsema enda eest ja alati olema seltskonnas kus on normaalsed inimesed , ärge käige litsilikult riides vaid hoolitsege enda eest.ALATI kui teil on mingi jama mingi lollaka pervoga siis pöördu politseisse , ärge häbenege vaid minge !tel on hiljem toredam vaadata kuida ta vanglas mädaneb ja ei vägista teisi noori !
ALATI !ALATI!pöörduge menti .Kui te mingi asja postitate siis me lohutame aga ärge küsige mida teha ,sest seda peaksid sa ise teadma ja mida ma olen juba palju korrutanud teile.hoolitsege enda eest !kurb on vaadata neid vägistamise postitusi ! :(
EDU !
Live Your Life CRAZY!!!
and love every second of it.
Just a regular girl ~MUSIC!

Re: kõikidele kes on läbielanud vägistamist !

ChicaEspañola ( # ) kirjutas:alati olema seltskonnas kus on normaalsed inimesed , ärge käige litsilikult riides vaid hoolitsege enda eest.
Olen nõus sinu jutuga, kuid tahaksin lisada seda, et mõnikord osutuad vägistajateks ka normaalsed inimesed: sõbrad, sõprade-sõbrad vms, kellega on tore koos olla. Vägistatakse ka neid tüdrukuid, kes käivad tagasihoidlikult riides, kuigi jah, paljud väidavad, et kui tüdruk paneb selga miniseeliku ja nabaka, ta justkui kutsub endaga selliselt käituma.

Re: kõikidele kes on läbielanud vägistamist !

okei, see on vana teema küll, aga selles kajastub selgelt, et autor ise ei ole küll midagi tõsist läbi elanud. lihtsalt korrutada, et mine menti mine menti, ükskõik mis juhtus, on äärmiselt lollakas.. politsei ei saa nii kuradi paljudel juhtudel midagi teha ja nii kuradi paljudel juhtudel ei saa tüdrukud ära tõestada, et neid on tõepoolest väärkoheldud. kui neid on väärkoheldud võõra inimese poolt, on vägistajat ka raske (pea võimatu) kätte saada. niiet tihti on see sinnaminek täiesti mõttetu.. te, inimesed, arvate jah, et politsei on krdi kõikvõimas ja lahendab teie probleemid.. aga see on täiesti väär arusaam.
Vasta

Mine “Seksuaalne vägivald eakaaslaste poolt”