Jube & kahtlemata kõige õudsam , : S

Me olime kuskil peol , ma ei tea , kuskil Lõuna-Eestis , aga see selleks .Igatahe smu sõbranna niiväga tahtis et ma kaasa läheks ja et tal on seal tema kutt ja värgid-särgid .
Okei , algul oli kõik tore, ise olen ka noor ja ilus tüdruk ning mingi haigelt kena kutt hakkas mind sebima . Nojaa kui ma juba parajal täis olin , ss ta kutsus mind välja , et a lähme räägime .Mulle tundus ta päris kaine ka .Väljas oli suvi , mul oli ainult pisike kleidike seljas ja ss ta nagu hoidis mu puusadest kinni ning nagu lükkas mind õrnalt ,et ma liikuma hakkaks .Ma muidugi purjus , et ja-ja lähme ükskõik kuhu , vahetpole , igalpool saab ju rääkida ja ma ei saanud nagu aru ,me olime suht järsku mingisuguses mingi nagu keldris, seal oli jube külm .Ma tõmbasin suitsu ette , ning Arvo vaatas mulel kahtlaselt kiimase pilguga otsa ning tõmbas mult suitsu suust ja suudles mind .Ma olin šokeeritud ja ss ta hakkas mu rindasi katsuma ning kätt kleidi alla toppima ,ma olin juba jumala paanikas ning tõmblesin seal ja ss see tohmakas lõi mind , tiris mult kleidi rindade pealt paljaks ning "hellitas neid" ning ajas oma sõrmi mulle tuppe .ma kartsin haigelt j amingit häält ei tulnud ka suurest ehmatusest suus välja , ma lihtsalt nutsin ja siplesin ja ta lõi mind uuesti , ütles et kui korra karjun ss ta lööb näkku , ma kartsin kohutavalt ,ja ss ta võttis põksid maha , käsis mul imeda , ning pärast kadakas* mind nagu mingi kiimane motherfucker. Ma pole elusees nii palju nutnud ja kartnud . Kui ta lõpetas , käskis ul normaalne välja näha , ning viis oma autoga mind endapoole .Hommikul ma tahtsin ära minna kuid ta keelas .Ütles et kui kellegile piuksun , saan veel tunda .(ma nii hästi mäletan kuidas ta mingit rõvedat nägu tegi ) Ma ei suutnud temaga rääkida ning noogutasin ning jooksin sellest majast välja .Helistasin sõbrannale ning saime kokku ja sõitsime minu tahtel kohe Tallinnasse .Kuid ma olen paarkorda seda kutti näinud veel , maal. Sest see on siiski ka minu maakoht ja ma temapärast seal käimist ei lõpeta ,kuid see on suht jube kudias ta tuleb alati kui mind näeb minujuurde , ja kui keegi ei näe surub oma käe mulle püksi ning silitab aj sosistab alati kõrva , et kui mind reedad ss sul ei vea .. Ma pole kellegile rääkinud , ning hakkan juba vaikselt harjuma sellega , kuid seda kirjutada oli mul siia ikkagi veidi raske ning käed värisevad ja pisarad silmas .

Ma tean et jutt sai pikk ,kuid ma lootsin ,et mul hakkab kergem niiviisi . Ise olen 17 a.
Vasta

Mine “Seksuaalne vägivald eakaaslaste poolt”