sõbranna

sõbranna väidab, et minu endine poiss, kellega ma enam läbi ei käi, aga tema käib, üritas sõbrannat vägistada ühel peol kus me mõlemad olime, aga pärast minu lahkumist. ma ei tea kas teda uskuda või mitte, sest see sõbranna ja poiss olid koos ka sellel ajal kui mina selle poisiga koos olin ja mitu korda pärast seda. raske uskuda et kui nad juba nii lähedased on et ta peaks seda sõbrannat vägistada üritama. aga samas mingi väike kahtlus ikkagi jääb...

Re: sõbranna

Vägistamine on siis, kui teine ei ole nõus. Ehk siis üks vägivaldselt hakkab seksima. Jõuga surub peale.
Seepärast ongi asja nimi seksuaalne VÄGIVALD.

Kas Sa ajasid sõnad sassi, või Su sõbranna kurtiski Sulle muret, et see poiss vägivaldselt, vastu tüdruku tahtmist, üritas seksida temaga?
Sest et kui nii, siis nad ei pea jah lähedased selleks olema. Vägistamise üks põhjus võib olla nt. see, et poiss tahab tüdrukuga olla lähedasemas suhtes, kui tüdruk tahaks.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Re: sõbranna

Vabalt võib nii olla, sest vaata siin paljud inimesed ütlevad et mu ema ei usu mind või isa ja kes iganes . Nii et kui ütleksid talle : ei usu. Siis arvan et ta võiks siia ka ju kirjutada et mind vägistati ja isegi mu sõber ei usu seda või nii , aga noohhh, mina ei oska arvata.
Vasta

Mine “Seksuaalne vägivald eakaaslaste poolt”