Minuga ei juhtund midagi, aga.... ma tapan end ära

väga suur osa tytarlapsi keda ma tunnen, on vägistatud... ahistatud.. vanemate või sõprade poolt...
Ette kujutamatu on see, kui väga mma vägistamist vihkan... Ma ise olen 19 aastane meesoost isik kellel pole olnud mittemingisugust seksuaalset kogemust, aga ma VIHKAN .. VÄGISTAMIST.... ebanormaalselt kohe... ma teeks vägistajatele ettekujutamatuid asju.... AGA ...

Ma sain ühelt sõbralt sõnumi just, tunnike tagasi.. ütles et ta kardab et see nv ühel peol teda vägistatakse, sest üks poiss käitus niisi väga pealetungivalt ...ta ütles et ei saa peole minematta jätmatta... mingi.. inimestega tutvub seal... vms.. mai tea.... tähtis värk olevat... AGA .. et asju hullemaks teha, tuli nüüd ka välja üks teine imelik lugu

Ta rääkis mulle ammu kunagi kui ta ex teda peaaegu vägistas... Täna tuli välja et see juhtus päriselt kaa...

Peale selle ... ma olen 3 aastat masenduses olnud.. ja olen NIII lähedal oma elu võtmisele... aga see on liig mis liig minu jaoks... ma ei tea, ega taha midagi selle maailmaga enam pistmist teha... Elu on nagu joomine ja surm kui mälukas... peale mälukat sa ei mäleta mis juhtus, seega seda pole kui samahästi olnud... Peale surma on sama lugu... ja SELLEPÄRAST.. ma pean seda tegema...

Ma ei tea milleks ma selle teema siia tegin....

Re: Minuga ei juhtund midagi, aga.... ma tapan end ära

SA EI TEE SEDA!!! Selliseid muresid on paljudel, et elu sitasti jne, aga sellepärast ei pea endalt veel elu võtma. Joo ennast täis kasvõi, kui tahad midagi unustada või tõmba pilve vms. Aga enesetap, palun jäta see küll ära. Kui tahad, siis võid oma muredest ju kellelegi rääkida, sest koos on alati kergem. Kasvõi siia... Ja kindlasti pole mõtet ennast teiste murede pärast ära tappa. Need laabuvad, küll sa näed :)

Lammaz kirjutas:Sul on õigus endalt elu võtta. Mina seisan sinuga kõrvuti, samade soovidega..ärkan nii, ja uinun nii.
Mida rohkem me õpime ja vaatame, seda rohkem me mõistame kui valesti, valus ja kole maailm on. Ja seda vähem suudame me seda taluda. Lollus on õnnistus..
Valu ei peagi kannatama.

Tee just see otsus, mida sa oma sisimas tunned.
Ma vaidleks sellele väitele natuke vastu, sest kui inimesed käituksid koguaeg nii, nagu nad sisimas tunnevad, siis ma ei kujuta ette, milline see maailm praegu oleks(oleks mõni inimene elus veel?) Kindlasti on paljud inimesed tundnud, et tahaks maa alla vajuda, kedagi ära tappa või ise ära surra. Aga see on mõnikord lihtsalt hetke emotsioon ja see möödub(tuleks vahepeal natuke järele mõelda). Kuigi jah, alati ei pruugi see nii olla. Mõnel inimesel võib peaaegu terve elu olla täis masendust ja depressiooni, aga alati võib kuskilt tulla see päikesekiir, see valgus, mis sind jälle jalule aitab. Võtame näiteks mingites vaesetes piirkondades üles kasvanud inimesed, neil on väga raske elu, aga nad loodavad, et kunagi muutub see paremaks. NB nad teevad ka ise midagi selle saavutamiseks. Kui ise midagi teha ei oska, siis pöördu abi saamiseks kellegi poole. Lootus, lootus , alati on veel lootust midagi paremaks muuta või teisiti teha.
See, et sa tahad praegu enesetappu teha, ei pruugi olla õige otsus ja kahetseda oleks juba hilja.. Kui vahepeal süda ütleb üht ja aju teist, siis proovi leida see arukam varjant(mõtle väga hoolega järele), sest me oleme ikka inimesed ja teeme inimlikke vigu.

abc. kirjutas:
Lammaz kirjutas:Sul on õigus endalt elu võtta. Mina seisan sinuga kõrvuti, samade soovidega..ärkan nii, ja uinun nii.
Mida rohkem me õpime ja vaatame, seda rohkem me mõistame kui valesti, valus ja kole maailm on. Ja seda vähem suudame me seda taluda. Lollus on õnnistus..
Valu ei peagi kannatama.

Tee just see otsus, mida sa oma sisimas tunned.
Ma vaidleks sellele väitele natuke vastu, sest kui inimesed käituksid koguaeg nii, nagu nad sisimas tunnevad, siis ma ei kujuta ette, milline see maailm praegu oleks(oleks mõni inimene elus veel?) Kindlasti on paljud inimesed tundnud, et tahaks maa alla vajuda, kedagi ära tappa või ise ära surra. Aga see on mõnikord lihtsalt hetke emotsioon ja see möödub(tuleks vahepeal natuke järele mõelda). Kuigi jah, alati ei pruugi see nii olla. Mõnel inimesel võib peaaegu terve elu olla täis masendust ja depressiooni, aga alati võib kuskilt tulla see päikesekiir, see valgus, mis sind jälle jalule aitab. Võtame näiteks mingites vaesetes piirkondades üles kasvanud inimesed, neil on väga raske elu, aga nad loodavad, et kunagi muutub see paremaks. NB nad teevad ka ise midagi selle saavutamiseks. Kui ise midagi teha ei oska, siis pöördu abi saamiseks kellegi poole. Lootus, lootus , alati on veel lootust midagi paremaks muuta või teisiti teha.
See, et sa tahad praegu enesetappu teha, ei pruugi olla õige otsus ja kahetseda oleks juba hilja.. Kui vahepeal süda ütleb üht ja aju teist, siis proovi leida see arukam varjant(mõtle väga hoolega järele), sest me oleme ikka inimesed ja teeme inimlikke vigu.
Esiteks variant, mitte varjant.
Järgmiseks ma tahangi öelda, et tegelikult ei piira inimest ei paragrahvid, ega ketid. Kui ta tahab sisimas tõesti midagi sellist korda saata, ta teeb seda. Üks asi on tundmus, teine asi on tegu ja nagu me näeme, vähesed teevadki seda. Olles ise enda peal näinud enesetapusoove ja jõudnud ka piirimaile ning katsetusteni välja, pean tõdema, et ma ei taha surra, sest muidu ma poleks veel siin, lootuse orjuses. Kindlasti ma jõuan sinna, kuid täna veel mitte.. Nagu Tolstoy ütles, mõte ja tunne surmast ning teadvustamine, et sa võid seda iga hetk sooritada, on nii ligitõmbav, kuid see ei tähenda et ta oleks plaaninud kunagi enesetappu.
Surmasoov ja mõtted sellest on midagi muud, kui teo endani jõudmine. Kui ta jõuabki teo endani, siis seda sellest, et kõik muu on palju valusam ja õudsam, kui surm. See on vaid ülim lohutus, milleni inimene ääre juures jõuab ning mis teda veel (teadmata kui kaua) aitab. Paljud on seal ja võibolla surevad varsti - teised jälle lepivad valuga ja lähevad edasi, sama sooviga, kuid lähevad edasi.

Seega, kui sa endalt elu võtta kavatsed, ole kuradima kindel, et see ka korda läheb.
Enesetapp (pigem katse) tähelepanu saamiseks on küll omamoodi lollus, te nõustute, kuid tähendab see ka seda, et inimene on üksi, kui ta peab laskuma oma hirmudes ja kannatustes nii madalale, saamaks mingit hoolitsust kellelt tahes. Mõelge selle üle, hoidke oma silmad lahti..

mr. Xero kirjutas:Cranium, mis sa teeksid kui näeksid ,et kedagi vägistatakse.
http://www.politsei.ee/et/nouanded/kuri ... nistajale/ Niimoodi käituksin. Kangelast mängima hakata on rumalus, kui ei tea, millega tegu on. Mis siis kui vägistajal on näiteks tulirelv kaasas? Sellisel juhul end vahele segades seaksin ohtu nii iseenda kui ohvri elu ja tulemust poleks mingisugust. Kuritegudega tegelemine tuleb jätta professionaalide hooleks.

Aaa, et umbes ni, et üks inimene annab sulle elun ja sa nagu lihtsalt viskad selle ära. okei siis nagu.´Ja mida sa sellega saavutad? Ma tean, lähedastele suure südamevalu ja mida värki veel. Mina sooviks ka et ei oleks olemas vägistamisi ja sellisedi napakaid asju, ära tee seda. See on väga loll mõte. Nagu näed enamus inimesi ei taha sea siin teemas ja ka teistes teemades. Minu soovitus: ÄRA TEE SEDA! Usu mind oleks poole parem kui sa seda ei teeks.

Cranium kirjutas:
mr. Xero kirjutas:Cranium, mis sa teeksid kui näeksid ,et kedagi vägistatakse.
http://www.politsei.ee/et/nouanded/kuri ... nistajale/ Niimoodi käituksin. Kangelast mängima hakata on rumalus, kui ei tea, millega tegu on. Mis siis kui vägistajal on näiteks tulirelv kaasas? Sellisel juhul end vahele segades seaksin ohtu nii iseenda kui ohvri elu ja tulemust poleks mingisugust. Kuritegudega tegelemine tuleb jätta professionaalide hooleks.
Cranium sinu käed on kiiremad kui politsei sel hetkel.

Vana teema küll, aga pean tunnistama, et see vägistamise, ahistamise ja ärakasutamise jant on tõesti juba ebanaeruväärselt naeruväärseks muutunud. Ma tean ka nii mõnda keda on vägistatud või ära kasutatud. Kuid ära tapma ma end selle pärast ei hakka, kuna saan olla vähemalt üks kes selliseid asju ei tee.

Enamasti jääbki silma kõik halb, kuid tegelikult on enamus inimkonnast ausa südamega. Seda tunnistab kas või see foorum, see näitab kui murelik ja mõistlik tänapäeva keskmine nooruk on. Lihtsalt vigu tehakse, aga neid kahetsetakse südamest (seda kutsutakse inimlikkuseks). Lihtsalt halvad teevad rohkem kahju kui head rõõmu, kuna reeglina me ei hinda seda kui mõni möödakäia või lihtsalt kaaskodanik sulle midagi halba ei tee. Noh, jätab käed külge panemata või rahakoti sinu tasku. Head hoiavad pigem omaette ja tülitavad teisi nii vähe kui võimalik, samas kui mädanenud inimsaast upitab enda ego ja rahuldab oma vajadusi teiste arvelt.

Kuid tihti usaldatakse valesid inimesi, sest sita sees sädeleb värskelt sülitatud tatilärakas ka nagu Swarovski kristall.

ÄrgemKüsigem kirjutas:väga suur osa tytarlapsi keda ma tunnen, on vägistatud... ahistatud.. vanemate või sõprade poolt...
Ette kujutamatu on see, kui väga mma vägistamist vihkan... Ma ise olen 19 aastane meesoost isik kellel pole olnud mittemingisugust seksuaalset kogemust, aga ma VIHKAN .. VÄGISTAMIST.... ebanormaalselt kohe... ma teeks vägistajatele ettekujutamatuid asju.... AGA ...

Ma sain ühelt sõbralt sõnumi just, tunnike tagasi.. ütles et ta kardab et see nv ühel peol teda vägistatakse, sest üks poiss käitus niisi väga pealetungivalt ...ta ütles et ei saa peole minematta jätmatta... mingi.. inimestega tutvub seal... vms.. mai tea.... tähtis värk olevat... AGA .. et asju hullemaks teha, tuli nüüd ka välja üks teine imelik lugu

Ta rääkis mulle ammu kunagi kui ta ex teda peaaegu vägistas... Täna tuli välja et see juhtus päriselt kaa...

Peale selle ... ma olen 3 aastat masenduses olnud.. ja olen NIII lähedal oma elu võtmisele... aga see on liig mis liig minu jaoks... ma ei tea, ega taha midagi selle maailmaga enam pistmist teha... Elu on nagu joomine ja surm kui mälukas... peale mälukat sa ei mäleta mis juhtus, seega seda pole kui samahästi olnud... Peale surma on sama lugu... ja SELLEPÄRAST.. ma pean seda tegema...

hakkab tunduma, et sinusuguseid niigi vähe, ära ikka tapa! p.s. kui hirmus isu kedagi tappa, äkki siis võtaks ikka mõne vägistaja ette?

Külaline kirjutas:
ÄrgemKüsigem kirjutas:väga suur osa tytarlapsi keda ma tunnen, on vägistatud... ahistatud.. vanemate või sõprade poolt...

hakkab tunduma, et sinusuguseid niigi vähe, ära ikka tapa! p.s. kui hirmus isu kedagi tappa, äkki siis võtaks ikka mõne vägistaja ette?
Sa nagu soovitasid just tal kedagi tapma minna? Ei tea kuidas ta kohtus tõestaks, et ta tegi seda vaid sellepärast, et to keegi on vägistaja... Mõtle nüüd kulla inimene, kes seda usub?

Ja ma usun, et ta ei loe enam seda postitust... See on kaks aastat vana...
''In life, we always fall for the person who will never fall for us,
always want things that we can't have, and say things we shouldn't.'' -Zayn Malik

tean jah et vana teema, aga mu kasuema tappis 2 aastat tagasi ja sellest oli väga raske ülesaada . mu isa polegi veel õieti ülesaanud kuna ta ei ava end kellelegi :( loo moraal : isegi kui sul on lähedased ja sa tunned et nad ei hooli sust , siis tegelikult nad on lihtsalt ülbed vn aga tegelikult armastavad sind ja kui surnud oled siis jäävad igatsema , võimis veel hullem teevad samuti enesetapu .
Vasta

Mine “Seksuaalne vägivald eakaaslaste poolt”