Plika ja plika...

Räägin teile ühe põneva loo.
Kord läksime sõbrannaga peale kooli tema juurde. Me mõtlesime kohe alguses õppima hakata, sest järgmine päev pidi olema eesti keele konta... tõsiselt haige õppeaine!!! aga see ei puutu siia!
Me istusime tema voodil (see oli rohkem diivan) ning tuupisime migneid nõmedaid kääneid. Siiis ta ütles, et võix paar sõpsu sinna kutsuda! et teeks peo. Ta on hullem rikkur, elab kuskil meriväljal oma suures majas neil on mingi kolm mullivanni vähemalt. Helistaski siis ja poole tunni pärast oli kamp kohal. Mingi nõme musa pandi mängima. Sõprants läks kohe tantsima ja vedas minu ka kaasa. :P mingi paari tunni pärast oli pidu hulemas hoos ning kaks mu klassi õde kutsusid mu korraks ühte tuba vaatama,. Ja siis see pihta hakkaski... nad lükkasid mu voodile.
need lesbid kiskusid mu riided katki. Sellel rikkal plikal oli.. :oops: vibraaator. Nad tirisid mu mullivanni ja toppisid seda igale poole.. iu! :?
nad lakkusid mind ja noh. ee. tegid seda. aga tüdrukuga on kuidagi kreisi teha :? poisiga on siiski parem ;)
:( Midagi juhtub kunagi :(

Re: Plika ja plika...

"Allik"!!!
Mina pööran Sinu tähelepanu sellele et selle alafoorumi pealkiri on "Seksuaalne vägivald eakaaslaste poolt". Sina kirjutasid siia ja jagasid teistega oma lugu. Ja nüüd tekkib küsimus: mis Sinu mure on ja mis abi Sa ootad meilt?
Mõnedest Sinu lausetest, näiteks:
Allik kirjutas:Räägin teile ühe põneva loo...
... aga tüdrukuga on kuidagi kreisi teha :? poisiga on siiski parem ;)
võib teha järelduse et Sa lihtsalt tegid nälja, sest need, kes on vägivalla all kannatanud ei arva et see on põnev.

See alafoorum ei ole mõeldud selleks et jagada siin oma fantaasiaid ja arutada väljamõeldud lugusi. Kui Sul on tõesti mingi mure südame peal, siis Sul on võimalus saada siit toetust ja abi.
Ja juhul, kui sa tahad lihtsalt lõbutseda , siis palun otsi selleks meelelahutus portaal.

mõistmisele lootes!!! :wink:
Maggy(konsultant)
P.S. Töötan nüüd teises kohas.
Suletud

Mine “Seksuaalne vägivald eakaaslaste poolt”