Mind ahistati

See on väga piinlik ning tobedad kommentaarid hoidke endale Minuga juhtus midagi kohutavat.Ma käisin kolmapäeval 15.juulil Pärnu veepargis.Kõik oli hästi kuni ühe hetkeni.See mis mulle tehti oli minu tahtmise vastu kuigi ma seda takistada ei saanud kuna olin seljaga selle inimese poole.Nimelt kui ma veeparki läksin ei suutnud ma mitte mõelda vägistamisele,et kui jube see on ja miks küll niimoodi tehakse.Lõpuks sain sellest piinlevast mõttest lahti.Paar tundi hiljem juhtus minuga midagi rõvedat.Olin jõe järjakorras,minu selja taga olid poisid.Järjekorras olles üks poistest näpistas mind õrnalt.Mõtlesin et keegi läks mulle õrnalt pihta ning ei teinud sellest väljagi.Kuid kui laskma hakkasin siis enne seda pani see poiss oma näpu mulle pepu auku,võttis selle sealt kiiresti välja ning libistas kõvasti oma käe üle minu pepu ja juba ma lasingi jõest alla.Ma ei näinud kes see poiss üldse oli.Alla jõudes sain alles aru mis mulle tehti. Ma kartsin nii väga et see poiss võib mulle veel midagi teha aga õnneks ei teinud.Ma pidin kogu ülejäänud aja hirmul olema.See oli rõve,vastik.Mul oli pärast seda väga vastik olla ja on veel praegugi.Ma ei ole julgenud sellest mitte kellelegi rääkida.
Liina

Re: Mind ahistati

Cludyt kirjutas:See on väga piinlik ning tobedad kommentaarid hoidke endale Minuga juhtus midagi kohutavat.Ma käisin kolmapäeval 15.juulil Pärnu veepargis.Kõik oli hästi kuni ühe hetkeni.See mis mulle tehti oli minu tahtmise vastu kuigi ma seda takistada ei saanud kuna olin seljaga selle inimese poole.Nimelt kui ma veeparki läksin ei suutnud ma mitte mõelda vägistamisele,et kui jube see on ja miks küll niimoodi tehakse.Lõpuks sain sellest piinlevast mõttest lahti.Paar tundi hiljem juhtus minuga midagi rõvedat.Olin jõe järjakorras,minu selja taga olid poisid.Järjekorras olles üks poistest näpistas mind õrnalt.Mõtlesin et keegi läks mulle õrnalt pihta ning ei teinud sellest väljagi.Kuid kui laskma hakkasin siis enne seda pani see poiss oma näpu mulle pepu auku,võttis selle sealt kiiresti välja ning libistas kõvasti oma käe üle minu pepu ja juba ma lasingi jõest alla.Ma ei näinud kes see poiss üldse oli.Alla jõudes sain alles aru mis mulle tehti. Ma kartsin nii väga et see poiss võib mulle veel midagi teha aga õnneks ei teinud.Ma pidin kogu ülejäänud aja hirmul olema.See oli rõve,vastik.Mul oli pärast seda väga vastik olla ja on veel praegugi.Ma ei ole julgenud sellest mitte kellelegi rääkida.

Ah ära pabla. See mis juhtus ei ole üldse mitte ebatavaline. Neid asju juhtub siin haiges maailmas palju! Ma usun et see vastik oli aga saa üle sellest ja täna jumalat et sinuga midagi hullemat ei juhtunud!
Sinna ei saa midagi teha et ilmas sellised jobud koos on niiet jah ..
Pole hullu ja hoia ennast ikka :)

See on kurb,aga maailmas peab olema vähemalt mõni debiil kes tahab näitata,et ta on cool :? kuigi ma arvan,et see poiss on kõvasti oma arengust maas,kui ta selliseid jälkusi hakkab tegema,kuigi selliseid asju ikka juhtub.Kõik siin maailmas pole ideaalne,selliseid asju jääbki juhtuma.
Kurb aga tõsi. :(

yeah....poiss võis olla küll mingi ilge pervert...aga õnneks ei läind asi kaugele ja see on küll minuarust pisiasi mille võib unustada.....või oli asi selles et see poiss oli sõpradega ja ta tahtis olla TUUS sõprade ees....esines lijhtsalt neile.... :shock:
Aga jh....sellest tasuks üle saada....see polegi nii hull....
Ole omaenda peremees...ära ole teistest sõltuv....see on paha!!!!

Iga kogemus on tõsine. Samuti ka sinu Cludyt juhtum. Ma ei saa öelda, et see on nii sama tühine asi. Sinu jaoks see parasjagu tundub õuduseks. Kuid tõsi on see, et maailmas tuleb ka palju hullemaid asju ette. Ning Jumal tänatud, et seda hullemat ei juhtunud.

Mida sellega teha?

Mis juhtunud see juhtunud. Seda enam ringi teha ei anna. Aga sul tuleb hakkama saama selle muret tekitava mälestusega.
Võib öelda, et enamasti asjad ise vaikselt paranevad. Ehk mõne asja pärast inimene harjub selle mõttega ja rahuneb. Iga kord see ei tule nii sama läbi. Sõltub rohkesti sellest, kui tõsiselt võtab seda inimene ise. Kuid asja saab pisut aidata sellega, et sa räägiksid asjast kellele keda tõesti usaldad ning kes sind mõistaks, toetaks ja lohutaks. See, et sa jagad enda mure teisega juba teeb sinu jaoks asja kergemaks, et sa ei kanna seda ainult üksi enda sees. Samas lähedase inimese hea sõna on alati toeks. Ning lõpuks uuesti "Aeg on parem tohter. Kõik möödub."

Mis edasi?
Sa peaksid edasi elama. Rõõmsalt ja täisväärtusliku elu. Sa peaksid aru saama, et selles juhtumis sa juhtusid olema "vales ajas vales kohas" võib aga öelda et just vastupidi (et seda saab võtta kui õpetlikut kogemust). Et kõik juhtus nii nagu pidigi. Aga sa võiksid aru saada. Sinu asemel võis olla kes iganes. Ja see tundmatu poiss võis teha seda sama. Ehk sinuga isiklikult siin ei pruugi olla mingit erilist seost.
Aga. Tulevikuks tuleks küll olla tähelepanelikum ja kindlustada endale tuttavat seltskonda võõras kohas. Naiste saatus on paraku selline, et neid peetakse kaitsetuks ja see pärast kiputakse teine kord ära kasutada. Seda osaliselt toetas ka sinu reaktsioon.

Kes teab, kas see poiss tulevikus julgeks midagi taolist teha, kui sa näiteks mõni minuti pärast tuleks tagasi näiteks politseinikuga või lihtsalt sõpradega tagasi. Või lihtsalt pöörates selle poisile otsa ütleks talle midagi teravat või alandavat, et ta tunneks ennast rumalalt ja ebamugavalt (aga selle viimase käitumise puhul ei oska keegi ette arvata, kuidas võiksid asjad edasi areneda. Mõni ahistaja võib selle peale ainult veelgi rohkem ärrituda või vihastuda ja teha hullemat asju. Ehk iga kord selline reageering ei sobi. Tuleb olukorda enne hästi kaaluda.)

Ole tähelepanelik tundmatute inimestega. Aga samas ole rõõmsameelne ja hea inimene. Saa aru, kõik inimesed ei ole selle poissi moodi. Ning kõike, ei tasu kohe ette kartma :wink:
Ei konsulteeri enam.

sry

:? selline asi on üsna nõme jah. ma käisin ka kord mingis veepargis ujumas. üks p****r ajas mulle vee alt käe püksi. kõige nõmedam on see et see kuradi p****r on mu klassivend :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil:

:lol: ei saa naeru pidama kuigi jah ei ärme naera siis kõva häälega...enyway see ei ole midagi tähtsad pisi asi kuigi asi sinujaox suu mis sugune... ennem ehk ei oel juhtunud... hehe :D ma ie eta teistel juhtub palju tobetamaid asju hoia siis end ...:D mhh poisid ongi sellised
If it doesn't feel right, it probably isn't.

-musi- kirjutas:Fuhh..
Olen ise kogenenud midagi taolist. :oops:
Kui sa tunned et tahaksid sellest oma kogemusest rääkida, siis Sa võid kirjutada kas siia foorumisse või saata erasõnumi meie konsultantidele (peale mind konsultantid on veel Andrew ja Dotsent).
Maggy(konsultant)
P.S. Töötan nüüd teises kohas.

sa ütlesid et ei ole kellelegi julgenud rääkida, oled ju, kirjutasid oma juhtumuse internetti üles. kui sa kirjutad siia selle üles siis mis oleks rääkida oma tuttavale?! :shock:

Ühel mu klassiõel on alati niiet kui ta istub siis kadakas* vaheb välja. Ükskord kui füüsika tund oli siis nagu ikka paistis välja. Siis üks mu klassivend küsis korraks ühelt teiselt klassivennalt hariliku pliiatsi laenuks ja pani selle talle püksi. IRW see oli naljakas. Muideks see tüdruk naeris ise ka selle üle. Muidugi hariliku omanik ei tahtnud seda enam tagasi saada...
Kõnnin sihitult mööda eluteed sihtide poole...

Ojaa mul juhtsu suht samasugune asi pärnu veepargis.
kaa seal jões.seal ikka pervarid koos.
Juhtus siis nii,et lasin just sealt lõpust selle hullema koha pealt allla kus sinna 1 tasand enne päris alla jõudmist läheb..ja siis mingi taun suht lasi ma seljas alla ja täiega üritas käppida mind ja siis jõudsin alla ja rabelesin ära selle käest,lõin veel küünarnukiga kuhugi kaa..pole päris kindel kuhu,sest mul oli hingamise ja üldse millegist aru saamisega selle rüseluse käigus probleeme.igastahes ma läksin kuhugi nurka ja jäin sõbrannat ootama kes ka kohe pidi tulema.ma ei julgend üksi alla minna,sest kardsin,et see pervo laseb jälle samal ajal.
siis jõudiski sõbranna ka alla ja siis ma ütlesin talle,et nagu lähme hästi järsku,et see perv ei jõuaks tulla aga krt ta ikka jõudis ja siis hakkas mu sõbrannat ahistama..kui me alla jõudsime siis vee all nagu täiega hoidis kinni seda ja näppis tupest ja rindadest jne.:S
täiesti räme !!
When all you got to keep is strong-move along
and even when your hope is gone
Move along, just to make it through...

Keep holding on,cause you know you make it through..
Just stay strong,cause you know i'm here for you.

Devil's-Sister kirjutas:Ojaa mul juhtsu suht samasugune asi pärnu veepargis.
kaa seal jões.seal ikka pervarid koos.
Juhtus siis nii,et lasin just sealt lõpust selle hullema koha pealt allla kus sinna 1 tasand enne päris alla jõudmist läheb..ja siis mingi taun suht lasi ma seljas alla ja täiega üritas käppida mind ja siis jõudsin alla ja rabelesin ära selle käest,lõin veel küünarnukiga kuhugi kaa..pole päris kindel kuhu,sest mul oli hingamise ja üldse millegist aru saamisega selle rüseluse käigus probleeme.igastahes ma läksin kuhugi nurka ja jäin sõbrannat ootama kes ka kohe pidi tulema.ma ei julgend üksi alla minna,sest kardsin,et see pervo laseb jälle samal ajal.
siis jõudiski sõbranna ka alla ja siis ma ütlesin talle,et nagu lähme hästi järsku,et see perv ei jõuaks tulla aga krt ta ikka jõudis ja siis hakkas mu sõbrannat ahistama..kui me alla jõudsime siis vee all nagu täiega hoidis kinni seda ja näppis tupest ja rindadest jne.:S
täiesti räme !!
jah, kahjuks meie ümbruses võib kohata inimesi, kes käituvad vääritult, ja nad on kindlad, et see jääb karistamata. Mis puutub seksuaalsesse väärkohtlemisesse, siis see on väga delikaatne teema, ja kui see esineb siis paljud lapsed (ja samuti ka täiskasvanud) häbenevad sellest rääkida ja kardavad sellele teiste tähelepanu pöörata. Ja kui keegi ei hakka vastu, ei protesteeri, siis väärkohtlejad tunnevad ennast vabalt ja jätkavad oma kuritegusid.
Sellepärast on väga oluline - kui tunned et kombekuse piir on ületatud siis tuleb kindlasti sellele teiste tähelepanu pöörata ja hakata aktiivselt vastu. Kui Sa oled avalikus kohas, ümberringi on palju inimesi ja sa tunned et keegi käperdab sind, või teeb midagi, mis sulle ei meeldi, siis on vaja kõva häälega sellest karjuda, näiteks "Ära puutu mind!" või "Ma ei luba sul niimoodi endaga käituda" jne. Tavaliselt see aitab, sest ehmatab ja hoiatab, et seda ei õnnestu teha salaja ja siis väärkohtleja võib oma kavatsustest loobuda. Isegi, kui väärkohtleja hakkab vaidlema ja ennast õigustama "ma ei ole midagi teinud" jne., siis tuleb ükskõik enesekindlalt korrata oma sõnumit.

Ma veel kord rõhutan: selleks et väärkohtlejale mitte anda võimalust oma kurja plaane teha on vaja avalikustada tema kavatsused ja võimalusel ka abi kutsuda. Kui vaikida, siis see annab see talle võimaluse ka edaspidi juba teiste inimeste peal seda uuesti proovida.
Maggy(konsultant)
P.S. Töötan nüüd teises kohas.

Kui aus olla siis pole sellel tavalisel katsumisel mitte midagi valet , seda teevad poisid niisama naljaga , aga sellepeale mõeldagi et sa lükkad kellegile näpu aanusesse on suhteliselt rõve .. ei , edu teile :)

aga , sina tüdruk , sulle edu igaljuhul:)

Jah, mul oli tegelikult sarnane juhus samas kohas. Kuid mina olin mullivannis, üks (umbes 35) aastane mees tuli mu kõrvale, vahtis pingsalt uimase näoga, kui oli vaadanud umbes kaks minutit, siis pani oma jala minu omale samal ajal mind vaadates, tõmbasin jalad enda ligi, siis tuli ta lähemale ja tegi uuesti. Peale seda läksim ma sealt minema. Hiljem nägin, et seal samas mullivannis istusid vene naised, noored ja ilusad ning seesama mees läks ka ühe juurde. Vahtis tükk aega ja äkitselt ütles naine talle kurjalt midagi. Järeldasin ma seda, et ta tegi talle samamoodi. Aga ise olen 15.

mul koolis kogu aeg tõmmatakse pükse maha jne . aga mai tee sellest enam välja . sest poistel on selline iga , ja see on igas mõttes looduslik . ma mäletan , oli pidu ja mu parimat sõbrannat polnud , ta pidi ära minema . aga mina jäin sinna veel , sest mai olnud just kõige paremas seisus . aga kuid ma olin normis , ma käisin tõin koguaeg poisse jõe äärest ära , sest kes teab mis võib juhtuda . ja siis mu parima sõbranna poiss ütles mulle : " ma saan aru küll , et sa tahad kadakas* , aga mai saa liisut petta . nii et täna oleme suletud . " kõik see jutt ja muu selline on looduslik . aga pervo ka . aga sa saad sellest üle . usu mind .

Jah, ma usun, et see oli väga ebameeldiv.
Mul on ka juhtunud umbes sama asi - ainult, et Kalevi veekeskuses.
Mingid poisid, suhteliselt noored, käisid seal kambaga. Mina olin seal koos oma sõbrannaga. Ma lasin torudest alla tihti oma sõbranna järel. Siis kaks korda olid need poisid minu taga, ja üks neist, esimesel korral, libistas käe mu kaenla alla. Teisel korral pani oma käed tugevasti mu tagumikule. Vaatasin taha, suht ehmunult alguses, nad irvitasid kõik, siis tegin kurja näo pähe ja lasin alla.
Ma loodan, et Sa eriti enam selle üle oma pead ei vaeva. Aga ausalt öeldes, maailm oleks palju parem, kui selliseid inimesi poleks.

Okei mina käitusin küll teistmoodi (Pärast olime veel temaga 2 aastat paar ka) Igatahes tegi tema mul margi täis ja ma keerasin ringi ning tegin temal ka margi täis ainult et ei toppinud oma sõrmi kuskile kes teab kuhu :twisted: :lol: :lol: :lol: :!: :mrgreen: :D :) :lol: 8)

Oeh.. Isitlikult ei kavatse mitte kunagi Pärnu Veekeskusesse minna. Ma tean, et probleemidest ei saa end hoida, kuid ikkagi.

Teemasse : Kas sa oled kellelegi sellest rääkinud? Emale? Isale? Kui ei, siis kindlasti räägi neile! V6ibolla saaks Pärnu Veekeskus uurida, et kes need olid.

Järgmine kord löö kasv6i munadesse, peaasi, et nad saaksid aru, kui debiilsed nad on :D
Edu soovides,
LilT.
Aitan ja vajan abi ;) l LilT ('.') :D

LilT kirjutas:Oeh.. Isitlikult ei kavatse mitte kunagi Pärnu Veekeskusesse minna. Ma tean, et probleemidest ei saa end hoida, kuid ikkagi.

Teemasse : Kas sa oled kellelegi sellest rääkinud? Emale? Isale? Kui ei, siis kindlasti räägi neile! V6ibolla saaks Pärnu Veekeskus uurida, et kes need olid.

Järgmine kord löö kasv6i munadesse, peaasi, et nad saaksid aru, kui debiilsed nad on :D
Edu soovides,
LilT.
irv,sa oled mingi 9-aastane? selliseid asju ei räägita vanematele. kujutad ette üldse, kui rõve oleks rääkida oma emale, et sind ahistati seksuaalselt? ja kas poleks veel hullem saada teada, kellega tegu oli? sa oled ikka peast täitsa segi, for real.
Lisaks, kas sa märkasid, et see teema on 7 aastat vana...

Esiteks : Sellistest asjadest PEAB rääkima vanematele! Alati. Kujuta ette, kui sind ahistataks ja sa jääks rasedaks, kuidas sa oma vanematele seda selgitaksid?

Ajast rääkides, no sorri, next time vaatan aega! See oli aktiiivsetes teemades ja seet6ttu ma vastasingi sellele!

Ja kas 9-aastane kirjutaks niimoodi?
Aitan ja vajan abi ;) l LilT ('.') :D

LilT kirjutas:Esiteks : Sellistest asjadest PEAB rääkima vanematele! Alati. Kujuta ette, kui sind ahistataks ja sa jääks rasedaks, kuidas sa oma vanematele seda selgitaksid?

Ajast rääkides, no sorri, next time vaatan aega! See oli aktiiivsetes teemades ja seet6ttu ma vastasingi sellele!

jah, 9-aastane kirjutaks niimoodi ;D
HAHAHAHA, äkki oled 6-aastane hoopis, ahistades ei jää rasedaks, rasedaks võib jääda vägistades :lol: Ja siis peab politseisse minema ning enne seda ostma apteegist SOS-pillid. Ja sellisest asjast ei räägita kah vanematele... sellisest kogemusest lihtsalt ei suudeta rääkida,eriti vanematele.
Nii et mine arene LilT... rasedaks jäämine pole kuigi lihtne ; )

LilT kirjutas:Esiteks : Sellistest asjadest PEAB rääkima vanematele! Alati. Kujuta ette, kui sind ahistataks ja sa jääks rasedaks, kuidas sa oma vanematele seda selgitaksid?

omfg, 2004 teema!!!
Ma võin ju imelik olla ja te mind mitte sallida, aga tegelt olen ma tore ja sõbralik ._.
Suletud

Mine “Seksuaalne vägivald eakaaslaste poolt”