Süümekad.

Nimelt mul siis seda sorti probleem,et olen 18a tüdruk ning olen bi. Ühel peol olime sõpradega koos ja niisama viitsime aega. Lõpuks kui kõik juba väheke vinti olid jäänud ( kaasa arvatud mina) ,hakkas üks tüdruk koju minema.(Juba peo algul hakkas see neiu mulle silma,kuid alkohol tugevdas selle mõju) No tavaliselt mulle ei meeldi,kui inimesed üksi öösel koju/bussipeale kuhuiganes lähevad,nii ka seekord. Saatsin siis tüdruku kenasti bussipeatusesse. Kui aga bussipeatuses maha istusin,tekkis mul tahtmine teda suudelda, Tema aga oli arvatavasti hereo ning kui ma küsisin,et kas ma võin teda suudelda,siis ta keeldus. Käisin talle veel paarkolm korda peale ning siis jätsin rahule ning vabandasin.

Nimelt nüüd mul ongi hinges kripeldama jäänud,et kas ma peaksin ta ees veel kaine peaga ka vabandama ning asjad selgeks rääkima,või võiksin selle asja pigem sinna paika jätta ning meelde mitte tuletama, sest tegelikult ma ei ole haige värdjas lesbi, lihtsalt ta tõesti oli kena, ning ta võiks seda kui komplimendina võtta? ..
Vasta

Mine “Seksuaalne vägivald eakaaslaste poolt”