Re: Pealetükkivad tüdrukud!

alien kirjutas:Kuidas saada lahti , mida öelda sellistele tüdrukutele , kes kohe mitte ei saa oma käsi eemal hoida. Lihtsalt niisama ütlemine ei aita , järgmine kord jälle uuesti tuleb käperdama! :roll:
Anna rohkem infot. Kes sa ise oled? Kas poiss? Kes need pealetükkivad tüdrukud? Kuidas sa arvad, miks nad seda moodi käituvad?

olen meessoost. 15 aastat vana.
tüdrukud kipuvad sageli sellepärast ligi et ma meeldin neile. :roll:
muidugi ei ole mul tüdrukute vastu absoluutselt mitte midagi, aga mõnikord lihtsalt on nad liiga pealetükkivad!
:P lihtsus on raskuse algvorm

chillboy kirjutas:Veab, ma laseks kogaeg näperdada :lol:
just kidding :roll:
Täpselt, kui aus olla siis ei näe sinu probleemis erilist tõsidust... Saaks veel aru kui oleksid tüdruk ja poisid sind pidevalt ahistaksid vms...

chillboy kirjutas:
Veab, ma laseks kogaeg näperdada
just kidding

Täpselt, kui aus olla siis ei näe sinu probleemis erilist tõsidust... Saaks veel aru kui oleksid tüdruk ja poisid sind pidevalt ahistaksid vms...
no ma usun, et sinul viskas ka üle kui keegi pidevalt sind käpiks ja käiks pinda. :roll:

alien kirjutas:Kuidas saada lahti , mida öelda sellistele tüdrukutele , kes kohe mitte ei saa oma käsi eemal hoida. Lihtsalt niisama ütlemine ei aita , järgmine kord jälle uuesti tuleb käperdama! :roll:
Mina pööraks Sinu tähelepanu sellele KUIDAS Sa ütled.
Mis see "niisama ütlemine" on? Rääkida ju võib erineval viisil. Võib öelda "Ei" ja samas naeratada ja pilgutada (väga võimalik et teistel siis tekib mulje et tegelikult selle sõnumiga tahetakse hoopis midagi muud õelda). Ja võib öelda enesekindla häälega, õelda nii et rohkem küsimusi ei tekki.
Proovi, jälgi ennast, kuidas Sina räägid nende pealetükkivate tüdrukutega? Mis sõnu Sa kasutad? Mis Su kehakeel ütleb (poos, zestid, miimika)? inimesed ei usu sõnu mis lähevad kehakeelega lahku.
Ja kui see viis, mis Sa praegu kasutad ei toimi, siis proovi tegutseda teistmoodi, proovides teisi sõnu, hääle tooni, intonatsiooni jne.

Edu Sulle!!! :wink:
Maggy(konsultant)
P.S. Töötan nüüd teises kohas.

vennakene
,sest sul on juba selline "naistemehe" kultus:P

Ja sa tahad öelda et sa ise üldse sellist käitumist ei provotseeri :o ?
Viga on alguses kerge parandada, kuid raske märgata,
aja möödudes aga kerge märgata, kuid raske parandada.

Um....otsi neile mõni poiss või keegi, kes tahab, et teda näperdatakse.....tegelt ütle neile lihtsalt, et nad lõpetaks ja lahku nende juures. Kui mõni poiss mind ahistaks saaks ta kõrvakiilu....aga sa tüdrukut lüüa ei saa nii et mine siis nende juurest ära......

Re:

alien kirjutas:olen meessoost. 15 aastat vana.
tüdrukud kipuvad sageli sellepärast ligi et ma meeldin neile. :roll:
muidugi ei ole mul tüdrukute vastu absoluutselt mitte midagi, aga mõnikord lihtsalt on nad liiga pealetükkivad!
kust nad sind käpivad ? :D mitte et ma seda mõtlen vaid et oled selline kõhulihastega , jalgpalli mängid vms ? :P
Suletud

Mine “Seksuaalne vägivald eakaaslaste poolt”