Lic jubedad inimesed on mu sugulased:Tädi ja onu..

Tere!Lugu on siis niisugune,et mu tädi ja onu on HULLUD...Nad peksavad oma last (ei millegi eest ning see laps ei oska LUGEDA,KIRUTADA ning ei tunne TÄHTI ega NUMBREID ja iga kord,kui nad koos mu nõoga arsti juurde lähevad valetab mu tädi arstile:,,Ei,ei!Loomulikult tunneb Annika kõiki tähti ja numbreid!Ja loomulikult oskab ta lugeda ja kirjutada :lol: !'') ning saaavad kurjaks iga asja üle ning käituvad imelikult(kui minu ja mu õe-sõbranna-sõber tuli meile jaanipäeval külla ja tõi külakosti,siis pidi tulema ka tema,sest et ta pidi TÄPSELT samal päeval meie koerale süüa tooma,kuigi me seletasime,et koeral ON juba süüa!Ja seejärel,kui ta meie juurde jõudis,istus ta koos oma lapsega lauda ja hakkas sööma,kuigi teda ei olnud kutsutud.Minu ja mu õe sõbranna-sõber vaatas talle imeliku pilguga otsa ja küsis meie käest sosinal:,,Kes see veel on?'' ning siis kui tädi oli kõik ära söönud,ütles ta lihtsalt:,,Aitähh toidu eest!'' ja läks koos oma Annikaga ära!)Ning kui mu ema oli 20,peksis mu tädi teda vastu voodiäärt(õnneks jõudis vanaema kohale,muidu oleks mu ema SURNUD... :cry: )
Aga see põhjus,miks ma siia kirjutasin,ei olnud selles,et ta toitu sõi.Ei,asi on hoopis selles,et mul on tema lapsest kahju..Ta sööb liiga palju(närvilisusest),teda pekstakse,tema peale karjutakse,valetatakse....Mul on Annikast lic kahju..9a,ei oska numbreid,tähti,ei oska kirjutada ja lugeda..Kui mina olin 9,oskasin ma juba kirjatähtedes lugeda ja olin oma klassi tarkur...Inimesed,kas te saaksite mulle nõu anda,kuiadas teha niimodi,et see laps enam ei kannataks? :|
PS!:Annika käis see aasta erakoolis,aga ta viidi üle tagasi lasteaeda,kuna ta ei oskanud isegi tähti ja numbreid nimetada.Tahaks ta enda

Mures,
11a,
tüdruk.

Re: Lic jubedad inimesed on mu sugulased:Tädi ja onu..

Tere

Tore näha, et Sa märkad ja hoolid oma lähedastest.

Selle lugemise ja kirjutamise oskuse üle ma ei muretseks - kui ta juba käib koolis-lasteaias, siis seal muretsetakse selle pärast. Eestis on põhiharidus kohustuslik ning küll koolis vaadatakse ja suheldakse vanematega, et see laps kõige õigemasse klassi ja kooli saaks. Kui see arst oli keegi, kes pidi hindama just seda õpioskuste taset, siis ega nad hindavad ka last ise. Vanema ütlemise peale ei tohiks nad otsustada midagi.
Ehk siis ma usun, et koolipoole eest muretsetakse seal, kusiganes ta õppimas käib. Küll nad siis sealt koolist saadavad spetsialistide juurde konsultatsioonile, kui vaja.

Lapse löömise osas - mis Su ema/isa selle peale ütlevad? Oled Sa oma emaga ja/või isaga sellest rääkinud?
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Ma olen ema ja isaga rääkinud,nad on tahtnud talle aru pähe panna,aga alati,kui nad seda teha üritavad,hakkab ta räigelt karjuma.Ema arvab,et tema kõige parem koht oleks hullumaja...Mõnikordd tulevad mulle sellised mõtted pähe,et võiks ise paigaldada kaamerad kõikjale tubadesse nende kodus ja siis võiks lindid lastekaitsesse üle anda..Aga ma ei tea ühegi poodi,kus neid müüakse :? :roll:

Teadsa. Mulle väga meeldib, et Sa hoolid oma sugulastest. Ning tõesti, tundub, et ongi raske olukord.

Kuid mulle natuke tundub, et parim, mis Sa teha saad, on lihtsalt julgustada oma vanemaid, et nad teeks oma parima, et asja lahendada. Eriti, kui nad juba on proovinud asja lahendada.
Väga võimalik, et nad ka jätkuvalt tegelevad asjaga, lihtsalt Sa ei tea.
Ehk siis räägi oma vanematega. Väljenda neile oma muret.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Füüsiline vägivald vendade, õdede ja teiste sugulaste poolt”