Ma ei suuda enam.

Tere!
Ma olen 14 aastane tüdruk, vend on 18. Ta on koguaeg kiuslik olnud, aga nüüd on see lihtsalt väljakannatamatu. Nooremana tegi ta mulle koguaeg ja ükskord isegi mu sõbrannale haiget. Surus oma küüned minu käe sisse, väänas mu käsi, solvas. Kuid hiljem hakkasime paremini läbi saama.
Aga nüüd sellest suvest alates, on see nii hulluks läinud, ma lihtsalt ei talu seda enam. Ta võtab mu asju, ja siis räägib et ma võin su asju võtta, sinu arvamus pole tähtis (asjad nagu telefon,mp3-mängija), solvab mind (kole, paks), kuigi ta teab et mul on söömishäiretega probleeme olnud, ja et see teeb mulle väga haiget, peksab mind koguaeg, iga päevaga läheb järjest hullemaks, loobib mind asjadega - lihtsalt võtab ettejuhtuvaid asju, ja viskab mind nendega. Ma ei saa aru, mina ei tee talle ju kunagi midagi. Täna hommikul läksin vannituppa et vetta võtta ja jätsin ukse lahti, vend tuli võttis ukse eest võtme ära, tahtis mind luku taha panna,(ma kardan kinniseid ruume, ja üldse nagu luku taga olemist),ta julmalt surus mind vannituppa ja ma hakkasin vastu, ta lõi mind vastu riiulit, ja kõik asjad kukkusid maha, siis ta ütles - noh, korista ära nüüd, ja läks minema. Just natuke aega tagasi lõi ta mind rusikaga näkku, õtles et sellepärast ,et ma käin talle närvidele. Ma ei teinud talle midagi, lihtsalt koristasin oma tuba, käisin mitu korda edasi-tagasi.Kas ma ei või enam oma kodus isegi liikuda? Ükspäev olin elutoas ja rääkisin sõbrannaga telefonis, vennal oli sõber külas. Ja siis vend ütles mulle,et jää vait või saad kannaga näkku, ta sõber küsis talt et kas sa päriselt lööksid oma õde?, ja vend ütles- muidugi! Mu sõbranna räägib ka, et mu venda hellitatakse koguaeg, ja tema peaks hoopis mind niimoodi kohtlema, nagu teda koheldakse.
Mu nägu valutab sellest löögist, põsk on täiesti punane, selline tunne , et ninast hakkab verd jooksma, silm paistes natuke.
Mu vennal on närvidega vist mingeid probleeme vms.(olen kuulnud vanemaid rääkimas sellest). Vanematele sellest rääkida ei taha sest neil on niigi probleeme ja mu vend ei ole koguaeg selline, vahepeal on ta tore, teeb nalja, aga viimasel ajal on see pool temast täiesti ära kadunud. Ma ei saa temaga sellest rääkida, ta saaks vihaseks, või teda lihtsalt ei huvitaks, ta arvab vist et minul ei olegi tundeid :(
Mida ma tegema peaks, et see lõppeks, ja enam hullemaks ei läheks??

Re: Ma ei suuda enam.

Pigem soovitan ennem vanematele rääkida , kui politseisse kohe lähed , siis on vanemate poolt jällegi jama , et miks meile ei rääkinud jms.
Niiet soovitan vanematele rääkida ja , kui vanemad ei oska midagi ette võtta , siis tuleks siiski politseisse pöörduda .
Baby, I don't know what love is, maybe I'm a fool, I just know what I'm feeling and it's all because of you. ˇˇ
Vasta

Mine “Füüsiline vägivald vendade, õdede ja teiste sugulaste poolt”