Palun aidake, ruttu. Mu vend on hull!!!!

Mul on peres 4 last. Mina, mu vend ja kaks õde. Õed on mul juba täiskasvanud ja mujale kolinud. Niisiis oleme tihti vennaga kahekesi kodus. Alati kui vanemaid ei ole ja ma oma vennale midagi keelan läheb ta täiesti hulluks.Vehib noaga, tirib juustest, peksab kõikvõimalikke asjadega(isegi raudpulgaga). Ma ei tea mida teha. Kui ma oma vanematele sellest räägin siis pöörab vend selle oma kasuks nii, et lõpuks jään ikka mina süüdi. Mida teha???? Ma ei saa lasta tal ju endale pähe istuda! Palun aidake. Ma lihtsalt ei tea enam mida teha. :(
Minu vend on 7 ja mina saan varsti 14.

Re: Palun aidake, ruttu. Mu vend on hull!!!!

SEITSE ! no kuule, sa oled naq 14 :D Peksa vastu siis ! võta lihtsalt kätest kinni ja suruvastu seina või mida iganes, TA ON IKKAKIST SEITSME AASTANE ! igaüks saaks oma väiksele vennale kes 7 aastat noorem on temast jagu, Omgs , :D Tõesti hakka lihtsalt karjuma : MIDA SITTA SA TEED ! lõpetad kohe ära ja kõik! Muidu me viskame su siit kodust välja hulkuriks . väiksed jä'ävad naqnii igast paska uskumma

Tõenäoliselt on tal lihtsalt igav. Mängi temaga mõni mäng mõnikord. Kui tahad üksi olla, siis mõtle talle mingi teda paeluv tegevus valmis. Minge koos rattaga sõitma. Anna talle mingi meisterdamise ülesanne vms.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Bucerus kirjutas:Tõenäoliselt on tal lihtsalt igav. Mängi temaga mõni mäng mõnikord. Kui tahad üksi olla, siis mõtle talle mingi teda paeluv tegevus valmis. Minge koos rattaga sõitma. Anna talle mingi meisterdamise ülesanne vms.
Ta ainult siis lööb, kui ma talle midagi keelan. Ta ei oleks mitte ühestkist asjast huvitatud ja ta ei taha minuga nkn koos olla. Teda huvitab ainult naabripoiss.

nsmkasutaja kirjutas:SEITSE ! no kuule, sa oled naq 14 :D Peksa vastu siis ! võta lihtsalt kätest kinni ja suruvastu seina või mida iganes, TA ON IKKAKIST SEITSME AASTANE ! igaüks saaks oma väiksele vennale kes 7 aastat noorem on temast jagu, Omgs , :D Tõesti hakka lihtsalt karjuma : MIDA SITTA SA TEED ! lõpetad kohe ära ja kõik! Muidu me viskame su siit kodust välja hulkuriks . väiksed jä'ävad naqnii igast paska uskumma
Tema ei jää mitte midagi uskuma. Kui ma vastu peksan siis ta räägim vanematele ja kui ma seletam hakkan miks ma seda tegin siis pöörab ta olukorra ikkagi enda kasuks.

Ma lugesin su juttu ja see oli väga tõsine. Kui sina oled kohe 14 saamas ja sinu vend on 7 , siis sa peaksid ennast kaitsma . Naabripoisile ütle ,et tema ei ela ju teie kodus, tema ei näe mis seal toimub .Niisiis korja võimalikud asjad ära millega ta võiks lüüa , noad pane kapiotsa või peida ära . Ma ei usu et ta siis läheks tooliga , kuigi see on võimalik . Sa lihtsalt pead oma vanematele ära rääkima , isegi siis kui sina jääd süüdi , see ei saa niimoodi enam kesta , sa pead julgema temalt asju ära võtma ja kui ta hakkab peksma, siis sa võid ta isegi teise tuppa lukutaha panna xD .

Loodan, et oli abi ja Päikest sulle ;)
Heelika olen . 15 - aastane girl , Tallinnast . Abistan alati , kui vaja . Rämpsu postkasti ei taha!
Suletud

Mine “Füüsiline vägivald vendade, õdede ja teiste sugulaste poolt”