psycho

Mu vanemad on väga öelad ja kurjad nad tahad mul viineri maha lõigata ja peksavad mind iga kord kui koju tulen noh come on seda on väga haige siin rääkida aga nad annavad peksa lihtsalt mulle öelge mida teha kiirelt

Re: psycho

guest kirjutas:Mu vanemad on väga öelad ja kurjad nad tahad mul viineri maha lõigata ja peksavad mind iga kord kui koju tulen noh come on seda on väga haige siin rääkida aga nad annavad peksa lihtsalt mulle öelge mida teha kiirelt
Kui vanemad peksavad, ja sa ei saa ise seda olukorda muuta/parandada, siis tuleb otsida abi nende käest, kes saab sind aidata. Näiteks sa saad pöörduda oma kooli sotsiaaltöötaja poole või kohaliku sotsiaalhoolekanne osakonda sinu lastekaitsetöötaja poole või ohvriabi töötajate poole või noorsoo politseisse.

Sinu ümbruses kindlasti on inimesi, kes saavad sind aidata, tuleb neid ainult ülese leida ja nende poole pöörduda. Edu sulle!!! :wink:
Maggy(konsultant)
P.S. Töötan nüüd teises kohas.

Re: psycho

guest kirjutas:Mu vanemad on väga öelad ja kurjad nad tahad mul viineri maha lõigata ja peksavad mind iga kord kui koju tulen noh come on seda on väga haige siin rääkida aga nad annavad peksa lihtsalt mulle öelge mida teha kiirelt
pole naljakas!!
Naerata, ja see paneb inimesi huvi tundma, millest sa mõtled.
Vasta

Mine “Füüsiline vägivald vanemate poolt”