Väga kahju tõesti tast :( Ma arvan,et ta peaks sellest rääkima näiteks politseile või kellelegi
:? Aga see on väga keeruline olukord tegelt :shock: Kas mõlemad siis kohe peksavad w?Kui vana ta umbes on?Kui ta oleks piisavalt vana siis ta saaks vist varsti kodust ära minna :D Aga jah ma pole vist eriti abiks :cry: Ime pole ma olen 13. :cry: :cry: Ma vähemalt proovin :cry: Loodan,et andsin mingi mõttegi sulle :D

Re: Vanemad peksavad!!

kodanik kirjutas:OK deela on shiuke et mul on tüdruk kelle vanemad teda peksavad.
Ta ise ei julge midagi teha, sest kardab et pärast saab hullemalt v et ta visatakse kodust välja!! ta on isegi paar korda minu juurde tulnud nuttes:(!! ja mul pole aimugi mida teha:(!! andke nõu!!
Sa saad oma tüdrukule soovitada pöörduda lastekaitsetöötajate poole. Nemad on just need inimesed, kes tegelevad juhtumitega, kus lastele tehakse liiga ja püüavad lapsi kaitsta ja aidata.
Lastekaitsetöötajad on igas linnas ja külas olemas. Kui see on suur linn siis tuleb pöörduda oma linnaosa Hoolekande osakonda. Kui see on väike alev või küla siis tuleb otsida Omavalitsuses - seal kindlasti peaks lastekaitse esindaja olema. (tüdruku nõusolekul võid meile privaatsõnumi teel tema aadressi saata ja meie otsime kes selles rajoonis on lastekaitsetöötaja)
Karta neid spetsialiste ei tasu, sest need inimesed püüavad asja niimoodi lahendada et oleks lapse jaoks võimalikult ohutu.

Samuti sa võid soovitada tüdrukule tulla meie juurde (või helistada, või kirjutada), ja siis meie koos püüame lahendusi otsida ja vajadusel lastekaitsetöötajaga nõu pidada või kokku saada.

Igal juhul, kui mitte tegutseda, siis asi võib veel hullemaks minna.
Tuleb uurida, proovida ja abi kindlasti leidub!!!

Kõike paremat soovides ja kirjuta kuidas läheb!!! :wink:
Maggy(konsultant)
P.S. Töötan nüüd teises kohas.
Vasta

Mine “Füüsiline vägivald vanemate poolt”