Minu lugu. Ei kannata enam

Ma ei oskagi enam midagi teha... Ei tea kuidas alustada :(
Kasuisa vägistab, peksab, sõimab😢
Tülid on olnud juba 6aastat!
Mäletan kui ema rase oli siis mu "kasuisa" võttis emalt juustest kinni, ja lükkas treppist alla, peale seda kui koju tulime andis isa uuesti peksa, üritasin emat kaitsta kui isa andis mulle ka peksa..Kodus oli koguaeg tülid, isa viskas nuge ja lõi vastu seina jms, viskas ema kruusiga näkku, kõik mis talle ette jäi. Umbes peale seda 2a olid suhted head, kuna isa oli vangist tulnud ja oli lõpetanud joomise, 1 päeval hakkas jälle jooma.. Siis said kõik peksa... Ta lõi mu venda, võttis pusa eest kinni ja lõi vastu seina.. Järgmine kuu oli loonud rusikaga akna klaasi katki..Mu venna tüdruk teadis ka sellest.. Vend sai tüdruku juures elada.. Sellel ajal siis olin mina, ema, õega kodus.. Isa oli viskand tulekustutiga ja lasknud meile näkku...Nädal aega hiljem vend põgenes ära kodust, mina jäin üksinda koju koos isaga, isa oli jälle juua täis.. Ema tööl koos õega.. Ma istusin teises toas siis isa ütles kas sa tahad endale uut telefoni.. Ma muidugi olin nõus sest apple oli mu lemmik.. (olin nii loll) isa ütles et saada endast alasti pildid... Ma nutsin õhtuti.. Tahtsin ema jõuaks kiiremini koju, ja isa lõpetaks käperdamise..ta tahtis mulle käsi püksi panna ja suudelda😩 Olin lõikunud ennast...teadis ainult 2 sõpra milline mu isa on...nad on näinud ka, mu isa karjus veel sõbra peale kui ta külas oli ☹. Mul oli nii häbi.. Isa jäi vahele...isa oli teised toas ja arvas et mina lähen vetsu sis ta oli ütlenud... Mu nime ja ütles tule siia...siis peale seda ema aimas..et isa kasutab seksuaalselt ära.. Siis ema hakkas ütlema ja küsima kas ma kadakas* isaga...ma vastasin ei.. Ema ei saa siiamaani aru ega usu.. Siis ema karjus "kasuisa" peale ja ütles lähed kodunt minema või kutsun ise politsei... Isa andis peksa öösel ja hommikul emale..selle juttu eest... Ema ainult nuttab seal.. Siis praegu nkn õhtul tuleb uuesti see sama teema, löömine ha karjumine.. Isa ütleb mulle et ma olen paks jms...siis ütleb miks ma pean sind ülal pidma.. Teeb haiget...ma ei jaksa enam... Sorri et segane jutt.. Ma ei jaksa... Ma ei tea mida teha.. Kui politseisde kirjutan siis ta ütles kui vangist tagasi tuleb tappab mu ära ☹ ja mu isa on varem tapnud inimesi ja purjus peaga vahele jäänd auto sõitmisega ☹ ainult mu sõber teab sellest. Ta ütles et ma hoiaksin igaksjuhuks asjad valmis kottis.. Mine tea mis juhtub..sõber ütles et saad alati minu juurde tulla 😭😭
Keegi nii kui nii ei usu.. Ja mu ema lahutab ära varsti loodan, arvan.. Kuidas me hakkame saame mu ema palk on 100€ saab iga reede kätte.. ta saab lastetoetust ka muidugi..ja kevadel on hea aeg..siis saab naabreid aidata annavad natukenegi raha.☹ Ema ütles kui isa teda ära tappab siis jookseksin õega minema...kuhugi naabri juurde, ja helistaksin politseisse.. Praegu ei saa sest toad on sassis nkn tuleb lastekaitse kohale..ja oleksime lastekodus.. Mul pole midagi teha.. Ei jaksa😭

Re: Minu lugu. Ei kannata enam

Hea, et oma muret jagasid. Kunagi ei tohi jääda üksi, kui üksi hakkama ei saa. On inimesi, kes tahavad ja saavad sind toetada. Tegid väga hea esimese sammu, et siin meile kui võõrastele oma lugu jagasid.

Kindlasti ei peaks kannatama. See ei ole õige, et peate oma elu pärast kartma. Näed ka ise, et asjad võivad vaikselt kannatades hullemaks minna.

Mina soovitan siiski politsei poole pöörduda, alustuseks näiteks veebikonstaabli poole. Talle saad esitada ka küsimused selle kohta, et kuidas saate end kaitsta, kui isa näiteks oma ähvardusi päriselt peaks tahtma täide viia. Küsi, mis on sinu võimalused ning kuidas saab politsei sind kaitsta.

Eestis on lastekaitse eesmärk last ja peret koos hoida. Esimese asjana lastekodusse ei viida. Kui pereliige on vägivaldne vm, siis muidugi peab eraldama lapsed sellest pereliikmest, kuid pole mingit põhjust, miks teid näiteks emaga ei tahetaks koos hoida. Lastekaitse ei eralda lapsi perest ka ainult selle tõttu, et toad on sassis. Jah, kui kodune keskkond on nii ebahügieeniline, et see on lastele ohtlik, siis tõepoolest hakatakse lapsevanemaga ka sel teemal koostööd tegema (alustades näiteks nõustamisest), kuid see ei ole koduse keskkonna juures kindlasti esmatähtis.

Anna ikka teada, mis sa edasi mõtled ja kuidas sul läheb.
Edu!

Re: Minu lugu. Ei kannata enam

Sunshine.Pretty kirjutas:
11 Veebr 2018, 08:49
Ma ei oskagi enam midagi teha... Ei tea kuidas alustada :(
Kasuisa peksab, sõimab😢
Tülid on olnud juba 6aastat!
Mäletan kui ema rase oli siis mu "kasuisa" võttis emalt juustest kinni, ja lükkas treppist alla, peale seda kui koju tulime andis isa uuesti peksa, üritasin emat kaitsta kui isa andis mulle ka peksa..Kodus oli koguaeg tülid, isa viskas nuge ja lõi vastu seina jms, viskas ema kruusiga näkku, kõik mis talle ette jäi. Umbes peale seda 2a olid suhted head, kuna isa oli vangist tulnud ja oli lõpetanud joomise, 1 päeval hakkas jälle jooma.. Siis said kõik peksa... Ta lõi mu venda, võttis pusa eest kinni ja lõi vastu seina.. Järgmine kuu oli loonud rusikaga akna klaasi katki..Mu venna tüdruk teadis ka sellest.. Vend sai tüdruku juures elada.. Sellel ajal siis olin mina, ema, õega kodus.. Isa oli viskand tulekustutiga ja lasknud meile näkku...Nädal aega hiljem vend põgenes ära kodust, mina jäin üksinda koju koos isaga, isa oli jälle juua täis.. Ema tööl koos õega.. Ma istusin teises toas siis isa ütles kas sa tahad endale uut telefoni.. Ma muidugi olin nõus sest apple oli mu lemmik.. (olin nii loll) isa ütles et saada endast alasti pildid... Ma nutsin õhtuti.. Tahtsin ema jõuaks kiiremini koju, ja isa lõpetaks..ta tahtis mind suudelda😩 Olin lõikunud ennast...teadis ainult 2 sõpra milline mu isa on...nad on näinud ka, mu isa karjus veel sõbra peale kui ta külas oli ☹. Mul oli nii häbi.. Isa jäi vahele...isa oli teised toas ja arvas et mina lähen vetsu sis ta oli ütlenud... Mu nime ja ütles tule siia...siis peale seda ema aimas..et isa kasutab seksuaalselt ära.. Siis ema hakkas ütlema ja küsima kas ma kadakas* isaga...ma vastasin ei.. Ema ei saa siiamaani aru ega usu.. Siis ema karjus "kasuisa" peale ja ütles lähed kodunt minema või kutsun ise politsei... Isa andis peksa öösel ja hommikul emale..selle juttu eest... Ema ainult nuttab seal.. Siis praegu nkn õhtul tuleb uuesti see sama teema, löömine ja karjumine.. Isa ütleb mulle et ma olen paks jms...siis ütleb miks ma pean sind ülal pidma.. Teeb haiget...ma ei jaksa enam... Sorri et segane jutt.. Ma ei jaksa... Ma ei tea mida teha.. Kui politseisde kirjutan siis ta ütles kui vangist tagasi tuleb tappab mu ära ☹ ja mu isa on varem tapnud inimesi ja purjus peaga vahele jäänd auto sõitmisega ☹ ainult mu sõber teab sellest. Ta ütles et ma hoiaksin igaksjuhuks asjad valmis kottis.. Mine tea mis juhtub..sõber ütles et saad alati minu juurde tulla 😭😭
Keegi nii kui nii ei usu.. Ja mu ema lahutab ära varsti loodan, arvan.. Kuidas me hakkame saame mu ema palk on 100€ saab iga reede kätte.. ta saab lastetoetust ka muidugi..ja kevadel on hea aeg..siis saab naabreid aidata annavad natukenegi raha.☹ Ema ütles kui isa teda ära tappab siis jookseksin õega minema...kuhugi naabri juurde, ja helistaksin politseisse.. Praegu ei saa sest toad on sassis nkn tuleb lastekaitse kohale..ja oleksime lastekodus.. Mul pole midagi teha.. Ei jaksa😭
Vasta

Mine “Füüsiline vägivald vanemate poolt”