kohutav,aga laabus

Tere!
Olen 13.aastane tüdruk.
Meid oli peres 7
kasuisa
Ema ja 5 last.
Mul oli nii et kasuisaga sai ema juba mitmeid aastaid kokku ss kui hästi väike umbes4.aastane olin ja õde veel noorem.elasime vanaema juures kuna ema sai minu üpris noorelt ja vanaema vaatas meid kui ema tööl oli.mõne aasta pärast kolisime kasuisa ja emaga tartusse kus oli kõik normaalne ja ema oli veel normaalne,aga kui uude kohta kolisime algas hullumaja,kasuisa peksis mind ja mu õde.seisime päevotsa vahel väikese pahanduse pärast nurgas magasime ära ja läksime nurka,ma ei käinud selle tõttu lasteajas kh eriti.kolisime juba uude kohta kus oli asi veel hullem.kasuisa peksis ema öösiti ja ema karjus teisest toast nuttes no tapa mind siis ära!Ma olin siis üleval ja kuulsin kõike pealt mäletan veel et keegi koputas ukse taga aga ust ei avatud.Istusime kogu aja toas ema koristas ka tegi süüa aga telefoni ja sõbrannasid tal ei tohtinud olla.kasuisa tõi söögi läks minema ja keeras ukse lukku.aga ta oli kuskilt midagi varastanud ja pidi vangi minema,selle aja sees oli mul veel 1vend.emal tekkis uus suhe ja ta olialgul tore(kui kolisime teise kohta ei saanud ma enam peksa)aga siis ta peksis mind vitsaga kuna valetasin emale.ema kaitses õde et to vitsa ei saaks ja ta ei saanudki aga mina sain.vahel sündis1 vend.kasuisa sai vanglast välja ja ema hakas temaga salaja sepitsema kui teine kasuisa soomes tööl oli.Teine kasuisa sai teada sellest ja ema sai peksa kutsuti talle politsei(kasuisale).Ema hakkas esimese kasuisaga koos elama ja me kolisime teise kohta.seal oli kõik jälle endine aga ss tuli jälle see aeg kus ta peksis.olin ss väike ega mäleta seda,ema on mu peale väga pahane siiani eta ma kittusin ära et õde pissis püksi ja sai selle eest peksa.vahel oli veel suuri asju,aga siis võtsin julguse kokku ja rääkisin sellest oma sõbrannale ja tädile nad soovitasid politseisse minna ja sõbranna tuli isegi kaasa jarääkisin asja ära.kasuisale oli ennegi kaebus esitatud ja samal päeval võeti ta kinni ja nii asi laabus ja nüüd saab järgmine aasta välja aga ma kohutavalt kardan kui ta meid ülesse otsib 囧

Re: kohutav,aga laabus

See on väga tubli, et sa läksid politseisse ja lahendasid olukorra, mis oleks lõppenud väga halvasti.
Ega sul polegi rohkemat teha, kui oodata kasuisa vanglast vabanemist ja näha seda, kas ta otsib teid taas ülesse või ei. Või minna lastekaitsesse ja rääkida kogu oma lugu ära ning mainida, et sa tõesti kardad, seda kui kasuisa vabaneb. Ta võib heal juhul saada lähenemiskeelu.
Vasta

Mine “Füüsiline vägivald vanemate poolt”