ema peksab:(

Tere on mure,et mu ema peksab mind kui ma saan mone halva hinde või ma ei korista.Eile sai mu ema pahakseks kuna ei koristnud korterit ära ja ta ytles et kui ma reedeks kõikw korda ei tee ss ma saan nii tappa et ma ei suuda kõndida jne.See valu on lihtalt nii valus et...raske seletada.Ma kardan igapäev et ma saan tappa või midaiganes.Ma ei taha oma ema kuskile poiltseisse ja lastekaitsesse ka anda kuna kardan tast ilma jääda.Hetkelma lihtsalt soovin et reedet kunagi ei tuleks:( Andke nõu või midagi aga palun ärge saatke mind lastekaitsesse. Tänud:)

Re: ema peksab:(

Mingit positiivset lahendust ilmselt niikuinii ei leia kui vanem(ad) mõistust pähe ei võta.

Loogiliselt võttes oleks tark tegu minna lastekaitse/sotsiaaltöötaja või kelle iganes juurde, paraku järgneb sellele ju mingi paras porr ja lahend on niikuinii lapsele halb. Saab siis vanem trahvi, noomituse või üleüldse võetakse kasvatusõigus ära - laps kaotab alati.
Ilmselt noomitus või rääkimine aitaks ehk tõesti, juhul kui asi on tõesti nii hull, et vajab kolmanda osapoole sekkumist.

Hakka aga siis koristama...
Mis siin ikka rasket on, mis bullshit see on? Saad kuradi kerepeale siis juba nutt lahti, et ema peksab, kurat õige asja eest kah... Võiks natuke midagi liigutada kodus ju.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity" - Albert E
"no ma istun kõik sisse kui põske ei mahu" SOMEONEH 2014

Lastekaitse on alguses tore. Päriselt. Nad viivad su heal juhul kohe ära, saad endale uusi tuttavaid ja kaaslasi, pole mingisugust koristamist peale oma toa, ega raha pärast muretsemist... ema näed nii palju, kui tahad. Muidugi mitte kell kaks öösel, kui selline uitmõte tuleb.
Lastekodu on üks väga tore koht. Ma ei kahetse elus mitte midagi rohkem kui seda, et ma ennast oma esimeses lastekodus ära tappa tahtsin ja nad mu ära saatsid.

Või siis hakka vastu. Kui tugevam oled, viruta korralikult. Või koli kodust tänavale, vaata, mis su ema siis teeb. Kutsub politsei, räägid politseile ära. Esimese korra eest ei tule su emale mingeid jamasid peale väikese jutuajamise.

No kuulge ärge õiendage teistega ilma asjata! Ma arvan et sa peaks ikkagi lastekaitsesse minema. On kuidas on, aga kui sellise asja pärast last pekstakse siis on see õige hull asi. Kardad või ei karda, võta kogu jõud ja julgus kokku ning mine lastekaitsesse.
Vasta

Mine “Füüsiline vägivald vanemate poolt”