MURE!!!

Mul on nii mure kui ka küsimus .
Ma olen kannatanud 4a nii peksa ,koduaresti , sõimamist jne . Mu sabranna andis politseisse ülesse see aasta,aga nad tahavad kinnitusi. Aga ma ei julge, sest ma kardan et mu isa võib vangi minna . Ja see on ka kui ma saan tunnistusele 3 ma saan koduaresti , kas see on normaalne ??
Kõigest on võimalik üle saada, aga võtab aega, et endast jagu saada.

Re: MURE!!!

Peksmine, sõimamine ei ole kindlasti üks osa sobilikust kasvatustööst ning mina soovitaksin Sul siiski politseis ära käia ning vaadata, mis saab. Vangi suure tõenäosusega isa kohe ei satu, kuid kindlasti paneks taoline juhtum teda mõtlema, mida ta on valesti teinud. Vahel tuleb taolistest juhtumitest välja ka see, et isa näiteks ei tea teisi kasvatusviise ning teda võidakse suunata mõne asjatundja juurde, kes oskab teda ka aidata ja õpetada. Maailmas asjad iseenesest tavaliselt ei muutu, muutuseks tuleb esimene samm ise teha, isegi, kui see tundub hirmsana. Võid kirjutada maarja.punak@politsei.ee või privasse, kui rohkem midagi küsida soovid.

Re: MURE!!!

Maarja Punak kirjutas: Vangi suure tõenäosusega isa kohe ei satu, kuid kindlasti paneks taoline juhtum teda mõtlema, mida ta on valesti teinud. .
selliseid inimesi ei pane tavaliselt sellised olukorrad reaalsuses mõtlema, et ta üldse on midagi valesti teinud..
Vasta

Mine “Füüsiline vägivald vanemate poolt”