Vanemad suht idioodid :(

Probleemiks on see, et vanemad on vägivaldsed. Isa on mulle väiksest peale peksa andnud pisiasjade eest. Nt: olen saanud koolis kahe või mingi sita kokku keeramise eest saanud kohe peksa. Olen saanud suht palju lõuga, aga veel rohkem rihma. On olnud juhus kui isa lõi ka silma siniseks. Emaga pole mõtet sellest rääkida, sest ema on sama nätakas. Harva on juhus kui räägime normaalsel toonil. Alati karjub ta ja ma ei suuda kohe ära mainimatta jätta kui pubekas ta on. Muidugi naerab ta näkku mulle selle peale. Samas kui olen lugenud siit, et isa peksab ema, lapsi jne, aga kui mul isa ja ema vaidlevad või tülitsevad, siis isa ei viitsi suurt vastu vaielda ja tõmbab lihtsalt päevaks või paariks uttu. Pole kunagi näinud et isa oleks ema lõõnud. Samas saan isa kohta uhkust tunda, kuna ta nimi on väga tuntud ja väärikas. Ta on suurem osa ajast kena ja raha vastu pole olnud ta kunagi kitsa käega.
Vähemalt sain oma loo ära räägitud ja ootan soovitusi mida ette võtta et vigu parandada .

Re: Vanemad suht idioodid :(

Karl 15a kirjutas: Nt: olen saanud koolis kahe või mingi sita kokku keeramise eest saanud kohe peksa. Olen saanud suht palju lõuga, aga veel rohkem rihma. On olnud juhus kui isa lõi ka silma siniseks. Emaga pole mõtet sellest rääkida, sest ema on sama nätakas. Harva on juhus kui räägime normaalsel toonil. Alati karjub ta ja ma ei suuda kohe ära mainimatta jätta kui pubekas ta on. Muidugi naerab ta näkku mulle selle peale.
Aga ära siis keera si**a kokku. Ja õpi koolis vähemalt kolmedele. See ei saa ju nii raske olla?
Ja ma naeraks ka oma pojale näkku, kui ta mind nätakaks nimetaks.
Heh

Re: Vanemad suht idioodid :(

Tere. mu ema annab mulle umbes iga päeva tagant peksa vahepeal isegi päevas kaks korda. Tana ma vaatasin filmi ja kuna ma lahen ülehomme laagrise peal 11 magama. 10 minutit oli veel üheteistkümneni aega aga ema ütles et ma juba pean magama minema. Ma ei olnud muidugi nõus sest lahe film oli. Ema hakkas õiendama ning kui ma üritasin üles põgeneda wc-se ja end lukutaha panna siis jooksis ema mulle järgi. Ma jõudsin aga
ema ütles et kui ta sisse lasen ei puutu ta mind. Kui ukse lahti tegin tuli kohe kallale. Ma kaotasin 1 tunniks teadvuse ema arvas et teesklen ja hakkas mind jalaga togima ja lööma. Isal ka ju suht pohh ta ainult tuli õhtul minu voodi juurde ja ütles et ema minestas. Mina olin natuke isegi rõõmus

Kirjas voib olla vigasid loodan et saite mu mures aru
Vasta

Mine “Füüsiline vägivald vanemate poolt”