Abi!!!

Probleem!!! Olen 13 aastane tüdruk ja mul on probleem ,et mind visatakse võibolla muusika koolist välja sest puudun nii palju .Ja mu ema ütles et kui mind välja visatakse siis ta peksab mind mu pilliga nii et pill katki läheb ja siis müüb mu asjad maha et saada tagasi see pilli raha ja õppetundide raha ...mida teha????? ='((((

Re: Abi!!!

Midagi muud pole teha, kui seal muusikakoolis käia, proovi enam mitte puududa. Su ema üritas sulle ehk hirmu nahka ajada, samas arvan et ta reageeris üle.
Edu musitseerimisel ! 8)
<<Then ten years got behind you, No one told you when to run, You missed the starting run. >> Pink Floyd, "Dark Side of The Moon"

Tänud !! Aga probleem on ,et mul ei ole enam huvi =/ ja kui ma väiksem olin on ta mind väikeste pahanduste pärast ka rihma andnud nüüd ta vist ei julge ja karjub mu peale ..Mul oli mõtte üheks päevaks ära joosta ja siis helistada .....Ja ma ei mäleta millal täpselt aga ta on mulle kordselt raamatuga vastu pead virutanud ,sest mulle ei jää õppitud luuletus või vene keele sõnad meelde =/ Ja kuna ma olen talle valetanud siis ta ütles et ta enam seda ei talu siis kui ta saab telefoni kaudu teada mida muusika koolis otsustati .Haaran kappis pakkitud asjad ja hüppan aknast alla (õnneks esimene korrus) ....

No võta sealt muusikakoolist paberid välja vms, seleta emale, et sa ei taha seal enam käia. Ütle, talle, et kutsud lastekaitse ameti talle kaela, kui lööb sind vms. :D
<<Then ten years got behind you, No one told you when to run, You missed the starting run. >> Pink Floyd, "Dark Side of The Moon"
Suletud

Mine “Füüsiline vägivald vanemate poolt”