mida teha???

see kõik juhtus eile õhtul: üritan lühidalt teha. ema ütles mulle et ma viiks nõud ära elutoast , ma ütlesin et need ei ole minu omad. siis käskis tooli ära viia seda tegin ma. hakkasin köögist ära tulema, ta surus mind suht nurka pani nõud maha ja siis hakkas karjuma ja otse kõrva. ta tahtis mind mitu korda lüüa', ma hoidsin käe ees, ta tiris ära selle ja lõi mind mitu korda vastu jalga ja karjus veel kõrva. peale seda käskis ta mul kohe magama minna, seda ma tegin kuna ma olin hirmus. ma värisesin ja nutsin nii kaua kuni magama jäin. aga ma kardan et kui ta nüüd koju täna tuleb siis ta teeb äkki jälle midagi.mida teha???
elu on lill, kui sees on promill:D:D:D:D

Re: mida teha???

minaolenKatu kirjutas:see kõik juhtus eile õhtul: üritan lühidalt teha. ema ütles mulle et ma viiks nõud ära elutoast , ma ütlesin et need ei ole minu omad. siis käskis tooli ära viia seda tegin ma. hakkasin köögist ära tulema, ta surus mind suht nurka pani nõud maha ja siis hakkas karjuma ja otse kõrva. ta tahtis mind mitu korda lüüa', ma hoidsin käe ees, ta tiris ära selle ja lõi mind mitu korda vastu jalga ja karjus veel kõrva. peale seda käskis ta mul kohe magama minna, seda ma tegin kuna ma olin hirmus. ma värisesin ja nutsin nii kaua kuni magama jäin. aga ma kardan et kui ta nüüd koju täna tuleb siis ta teeb äkki jälle midagi.mida teha???
Oeh, tuttav tunne, endal juhtus ka taoline juhtum paar päeva tagasi. Kuid soovitatav oleks emaga maha istuda ning rääkida temaga sel teemal. Ning kui tunned, et hakkad närvi minema, siis ära karju tema peale(nagu mina teen). Proovi rahulikult sel teemal rääkida, et miks nii tegi jne.

Ning, mis vahet sel on kelle nõud need olid, oleksid võinud oma ema aidata, ning nõud siis ära viia ju :).
Kui oskan aidata, siis aitan.
Minu tumblr
Vasta

Mine “Füüsiline vägivald vanemate poolt”