Isa :(

Tervist kirjutan siia kuna tahaks abi saada.
Isa pidvalt ähvardab ja tuleb kallale.Nt täna tulin koolist olin oma toas rahulikult arvutis ja kuulasin kõlaritega muusikat.Ss jõudsid koju isa,õde ja mingi sõbranna õel.Mina olen õele nii palju vastu tulnud andsin talle oma telefoni,raha olen andnud jne... Ja ss paneb rängalt näkku hakkas põhimõtteliselt karjuma et kao teise tuppa vabanduseks tõi et tahab sõbrannaga koos õppima hakata aga sellest on tund aega möödas ja mitte keegi ei õpi.Ss tuli isa ja ütles et mine suurde tuppa ja hakkas minuga mölisema ja põhimõtteliselt karjuma.Läksin suurde tumma ja ütlesin õele et selle tõmblemise eest anna mu telefon ka tagasi ja ss tuli isa suurde tuppa tahtis peksa anda aga ma arvan et ta ei andnud selle pärast et õel oli sõbranna külas aga ta karjus mu peale.Nüüd mul täiega mark maas ja... See pole ainuke kord on varemgi mulle küla joodikute ees tappa andnud. :( Ma ausalt öeldes vihkan teda juba paar aastat! Ma olen vahel mõelnud et kui suuremaks saan.Ss maksan kõik kätte! Mida ma peaks tegema?? :(
Suletud

Mine “Füüsiline vägivald vanemate poolt”