Minevik

tere ma ei tea kas tohin siia kirjutada ,sest olen 18.Aga lapsepõlv piinab ka mind endiselt. Tahax südaelt ära rääkida. Kui olime vennaga väiksed ,alates 4 aastased. Siis vanemad hoidsid mind ja venda lukutaga,ise käisid tööl. Vahepeal olime isegi ööseni söömata ja joomata. Kui uks ka vahe lahti oli siis saime ka selle eest peksa ,et külmikust süüa võtsime. Peksa saime tühiste asjade eest. Löödi meid juhtmete ja rihmadega.Rusikatega ja jalgadega.Ema andis kingakontsaga. Vend sai selleeest jaanipäeval vastu tatti isalt et ta ühe lonksu kokat võttis niiet veri lahmas ja isa viskas talle musta põrandapesu lappi ,et pühi nägu ära. Olen saanud ka rauast tuhatoosiga jne. See oli õudne aeg. Noored võtke mu nõu kuulda ja minge politseiss ja psüholoogi juurde ,sest mina tegin vea ja seda ei teinud ja minevik piinab endiselt.

Re: Minevik

Nad siis jätsid teid mingisse tuppa luku taha? Mitte korterisse, vaid kuhugi tuppa selles kohas? Ja isegi juua ei saanud? Kuidas te siis wc-s käisite? Või siis jäeti teid vahetevahel ühte tuppa ja teisel ajal siis kogu korterisse luku taha. No sellest saaks aru, kui jäetaks korterisse lapsed luku taha siis kui vanemad peavad tööl olema, mitte ühte tuppa. Aga miks teile keelati külmikust süüa võtta?(endal oli samamoodi ja tean miks, tahaks lihtsalt teada mis põhjusel teie ei võinud) Kuidas te muidu praegu (sina ja su vend) enda vanematega läbi saate? Ei ela enam nende juures? Käite siis külas neil vahetevahel? Su vend on siis sinuga ühevanune? Ja siis veel see, et mis sa arvad, kas see segab sul (või sinu vennal) praegu elada täisväärtuslikku elu? Ja kuidas arvad, millal sul see kõik meelest läheb? Lihtsalt, tahaks teada et miks mõned vanemad meelega enda laste elu pe*se keeravad.

jh meid jäeti meie magamistuppa lukutaha ja see kestis koolini. vend pandi 8 aastaselt kooli, mina läksin aasta hiljem ja istusin ilma vennata päeval üksi kui ta koolis oli. Meil oli toas pott ja juua ka ei saanud , rääkimata veel söögist. Ma ei tea siiani põhjust miks ise külmikust ei tohtinud süüa võtta. ei tohtinud ei mahla ega mitte midagi võtta. Kraanist vett aind võisme võtta.
Emaga suhtlen ,aga isaga ei suhtle ammu ,sest kui rase olin siis ta mõjutas mind palju vaimselt ,aga see pikkem jutt. Nüüd endal väike tütreke 7 kuune,õppis seisma just. Olen õnnelik lapse üle ja talle ei taha iial haiget teha , olen ta vict ära juba hellitanud :D Aga kardan ,et vanemate tegudest ei saa iial täielikult üle ,aga see eest enda lapsega pingutan ,et olla talle täiuslik ema.

Ma tean ka ühte perekonda, kus lapsed olid tuppa kinni pandud ja söömata. Ema või isa oli neile visanud paar leivaviilu ja katsugu selle paari leivaviiluga paar päeva läbi elada. Ma soovin sulle jõudu ja jaksu! Ole tugev!
Kuidas sa võid kõhelda? Riski! Riski ükskõik millega! Ära hooli enam hoiatustest, arvatagu mis tahes. Tee, mis on kõige raskem. Tegutse enda nimel. Vaata tõele näkku.

Sal kirjutas:Ma tean ka ühte perekonda, kus lapsed olid tuppa kinni pandud ja söömata. Ema või isa oli neile visanud paar leivaviilu ja katsugu selle paari leivaviiluga paar päeva läbi elada. Ma soovin sulle jõudu ja jaksu! Ole tugev!
Kui tead, siis on tegelikult kohustus sellest teatada lastekaitsele või politseile. Minu teada on ebaseaduslik seda varjata, võin ka eksida. Puhtalt kodanlikust kohustusest võib seda juba teha.

Ma ei teadnud seda siis, kui see toimus, siis olin ma alles pisike. Nüüd aastaid hiljem, kui nad ise täiskasvanueas on, sain ma alles teada.
Ma ei suutnud vist eelmises postituses seda välja tuua, vabandan.
Kuidas sa võid kõhelda? Riski! Riski ükskõik millega! Ära hooli enam hoiatustest, arvatagu mis tahes. Tee, mis on kõige raskem. Tegutse enda nimel. Vaata tõele näkku.
Vasta

Mine “Füüsiline vägivald vanemate poolt”