kurb lugu

Tere. Olen 14a tüdruk ja tahaksn teie arvamust ühes asjas sest ma ei tea ise kuidas suhtuda sellesse ja kas ma oleksin pidanud midagi tegema või mitte.
Ma olin sugulastel külas sellel nädalavahetusel sest pidin tädi lapsi hoidma kuna ta oli maal. Siis eile ta tuli tagasi.
Sii õhtul toas lugesin raamatut kui kuulsin köögist nagu tädi sõimamist ja kuidas ta noorem poeg (5aastane) nutma hakkas. Läksin vaikselt toast välja et näha mis juhtus. Siis ma nägin kuidas ta käpuli põrandal nuttes vaipa lakkus. Ta ema oli minu poole seljaga ja sõimas teda. Hakkasin kartma ja hiilisin tuppa tagasi. Ma ei saanud aru mis juhtus. Ma ei tea kas tädi kuulis mind või mitte igatahes toast välja ma sel õhtul enam ei läinud ja tema minu juurde ei tulnud.
Varsti kui tema vend koju ja siis tuli küsis minult et mik köögis suhkur maas on. Ma arvan et ta ajas suhkrutoosi maha ja pidi seda karistusek maast lakkuma. Aga ma ei saanudki temalt endalt seda küsida sest nad pidid magama minema ja ma pidin täna hommikul juba varakult bussi peale minema ja ei julgenud tädilt ka küida. Ma ei näinudki teda enam. Pole veel sellet kellegile rääkinud ka.
Me käime harva üksteisel külas ja ma tean et nende ema ongi tavaliselt selline range ja et neil on raske, sest vanemad lahutasid eelmisel aastal ja võõrasisal on neist ükskõik. Põhimõtteliselt ema kasvatab neid üksi.
Nii kahju hakkab sellest poisist kui sellele mõtlen. Ta on niigi selline arg ja tagasihoidlik. Mis ma peaksin tegema et seda unustada? See pole ju normaalne.

Re: kurb lugu

kurb olen kirjutas: Nii kahju hakkab sellest poisist kui sellele mõtlen. Ta on niigi selline arg ja tagasihoidlik. Mis ma peaksin tegema et seda unustada? See pole ju normaalne.
Kuidas on sinu vanemad?
Kui sa suudad neid usaldada, räägi nähtu kindlasti emale/isale ära.

Paraku on lapsevanem tihti võimutunne ning läbi selle õpitakse nautima enda lapse alandamist. Selline karistusviis on aga last alandav ning läheb rangelt vastuollu lastekaitse seadusega!!
Vasta

Mine “Füüsiline vägivald vanemate poolt”