sõbranna ema....

Mul on väike küsimus rahvale,loodan siit mitte nõmedaid kommentaare saada...
Nimelt mul sõbranna sai hiljuti 17 ja tuli koju ning teatas emale,et on rase.
Nimelt ma olin temaga kaasas kui ta seda emale ütles.
Mul sõbranna ema tegutses edasi u.5 min köögis,meie siis istusime köögilaua taga sõbrannaga ja siis ema midagi ütles et kas sul mõistus ka pea on ja viskas kuuma panniga.
Õnneks läks see kuum pann mööda.
Oki peale seda läksime minu vanemate poole,kellele sama loo ära rääkisime.
Mul ema mõistlik ja helistas sõbranna emale.
See ütles ka et ärgu oma nägu koju näidaku.
Mul ema ka ei hakanud välja viskama,kuna pole tal ju kuskil olla.Elas siis nädala meie juures,kuni helistati minu emale,kuna too varjab alajalist ja ei lase teda koju-politsest mudukist.
Ema rääkis politses ka oma loo ära aga sealt sai ta sõimata.
On see normaalne kui ema viskab lapse kodust välja siis annab politseisse teada.

Re: sõbranna ema....

Arvan et see on väga ebanormaalne.Saan väga hästi aru sinu murest.Usun et olukorra sinu ema jaoks paremaks tegemiseks võiks sinu sõbranna loo politseile ära rääkida.Näiteks selle praepanniga oleks võinud sinu sõbranna(siis kui ta oleks pihta saanud) surma saada ja kes teab mis oleks võinud juhtuda kui te poleks kohe pärast seda juhtumit ära läinud(arvan et sinu sõranna ema oli väga endast väljas kuigi ära arva et see sellist käitumist õigustab) .olen kindel et politsei saab aru.

Re: sõbranna ema....

siin on tegelikult sõvenemiseks vaja eelnevaid asjaolusi teada jne.
nimelt su sõbranna ja ta ema varasem suhtluse tasand. ma millegipärast kaldun arvama,et sõbranna pole just pärlite killast!
ära arva,et ma nüüd mingi memmekas ja vanamoodne olen.ei! olen oma õe käitumist näinud ja tean neid telgitaguseid tülisi. kuid oleks olnud parem enne emaga kuidagi suhted klappima saada ja siis sellest vaikselt ka juttu teha.
muidugi kui ollakse kodunt kaua eemal ja ema ei tea midgi lapse käeakäigu kohta......!
ja tulla nüüd sellise põrutava teatega?-----
lööb ikka rivist välja küll. ma ei õigusta siin ka ema käitumist panniga .
soovitan sul sellele sõbrannale nõu andes,et las lahendab oma suhted emaga ise. muidugi ei pea see kerge olema emale aga küll ta harjub ka mõttega,et saab vanaemaks.
soovin kõige paremat!
Vasta

Mine “Füüsiline vägivald vanemate poolt”