Minu looming

Oleme hetkel oktoobri kuus ja aastaks on 2015. See on aeg mil hakkasin üha rohkem suhtlema oma klassiõega, tore klassiõde kelle nimeks võiks olla.. Leona. Muidugi kaasnes meie keskmisest suurema suhtlusega klassikaaslaste tähelepanu, aga eks nemadki tahavad enda koolipäevad põnevamaks teha.
Kuuks on september ja aastaks on 2016 ja oleme sattunud ühe meie tegelase, Ziggsi sünnipäevale, kus on veel peale Leona ka Janna, Ziggs, Trundel, Thresh ja Mina. Sünnipäev on tip-top, alustuseks on aktiivsed tegevused, söömine ja siis lõpetuseks tema juures jutuajamine, klassikaline ent parim. Peale seda sünnipäeva tekkis meil nagu omaette grupp klassis nende inimestega ja otsustasime veel korra sellise ürituse või koosviibimise korraldada. Oktoobri kuus see toimuski. Vahepeale oli hakkanud Ziggs keskmiselt rohkem suhtlema Jannaga ja Trundel võttis kohe otast kinni ja hakkas neid narrima, jätame selle praeguseks. Ühesõnaga see õhtu hakkas tagasihoidlikult, alustasime videomängudega ja siis pokker ning seejärel mingid võistlused pimedas, kes jõuab esimesena teise tuppa pimedas jne. Üsnagi põnev ja lõbus oli, eks?
Nii kaks-kolm nädalat hiljem tegi Trundel eraldi vestlusgrupi, kuhu ta lisas Janna ja Leona, hüljates esialgse grupi. Muidugi tekkis küsimus, et miks nii, et miks Ziggs, Thresh ja Mina välja jäime, aga okei. Olen kuulnud erinevaid teemasi, mis seal grupis on olnud, kõikidelt selle grupi osapooltelt, osad on olnud halvustavad, üks konkreetne teema oli halvustava suunaga Ziggsi kohta. See ärritas.
Janna - Oleneb seltskonnast kas on rahulikum või energilisem, sõbralik, kena, heatahtlik, enamasti rõõmsameelne, aga vahest teismeiga ründab, teate küll. Teismeiga on muutnud ka teda, üritab olla liialt kaastundlik ja üritab end sulle meeldima panna.
Trundel - Olen üsna kindel, et enamusel on olnud klassis selline qtt, kes tahab olla esimene, kõigile ära teha, kõigist parem olla, kõges parim olla, saate aru küll, vot just Trundel see ongi. Muidu on ta chill,aktiivne, sõbralik, kergesti ärrituv, salakaval, kiuslik. Saamatu on natuke liiga kuri, aga võimu saamiseks või juhiks saamiseks peab ta teisi halvustama ja nad kolmandate isikute silmis halvaks inimeseks tembeldama, siis see seda on ju. Mina kui tema sõbrana ei tahaks seda öelda, aga samas realistina oleks õiglane seda tunnistada, et inimene ise näeks seda viga ja saaks ennast parandada, öeldakse et esimene samm probleemi lahendamisel on tunnistamine, et sul on probleem.
Leona - Tore, sõbralik, ilus, lahe, rõõmsameelne, laisk, heatahtlik, kasutades Trundeli öeldut siis optimstlik, aga kas ikka on? Viimasel ajal olen hakanud kuulma mitte enam nii häid külgi temast, aga selle ma jätan siia puhkama praeguseks, sest ma pean seda talt endalt küsima minema, mitte teiste öeldut usaldama.
Ziggs - Lahe, sõbralik, jutukas, fascinating, tegus, loov, lihtsalt öeldes pull vana. Paljud ütleksid, et lapsik, tõsi.Vahest võib jäädagi mulje, et ta on mingisugune hälvik või tal on ärevushäired, aga ei, midagi tal kindlasti on, mis teda meist ülejäänust eristab, aga mina ütleks, et see ei ole midagi halba. Vahest tekib kadedus, kui lihtsalt ta elu võtab, kui vähe on tal vaja, et rõõmus olla ning kui lihtne on temaga suhelda.
Ja siis olen Mina. Julge, abivalmis, töökas, optimist, laisk, tõsine olenevalt olukorrast, realistlik, taibukas, tark, laia silmaringiga ja võin veel jätkata, aga see pole tähtis. Algklassidest saati olen ma tundnud, et ma olen justkui see klassi juht, teate küll see kelle arvamus loeb, viskab nalja, tark, lahe. Esimesed klassid nii 1-4 see mulle meeldis, ma usun, sest ma ei mäleta seda väga ja pean toetuma loogikale, sest enamus selles eas lapsi tahaksid ju "popid" olla, ei? Viiendas ja kuuendas ma hakkasin sellest kuidagi vähem hoolima, see ei olnud see mida ma tahtsin, seda ma mäletan kindlalt. Aitas küll sellest isaks olemisest, paps läks pensile. Nüüd põhikoolis on väga põnev olla tagataustal, jälgid inimesi ja hindad neid endamisi, vaatad kuidas keegi valetab kellegile, aga too sellest aru ei saa ja sina saad, komöödia!
Peaks ka selle paaripanemis kiusamist proovima, kas see on siis nii lõbus. Nüüd on selleks võimalus tekkinud. Ma olen üsna kindel, et Trundelil on crush Leona peal, aga kuidas? No ma võin olla ruma, täiesti nõus kandideerima sellele kohale, aga kui sa küsid/kirjutad inimeselt pidevalt, kes on ta parimad sõbrad, mis poisi ta valib see on tema enda valik (Trundel, see ajab siiani naerma :D), ühesõnaga uurid teise sotsiaalse elu kohta. Veel võiks lisada, et kui Leona seltskonnas puudub, siis Trundel pidevalt kutsub ka teda ja hoolib tema arvamusest rohkem, kui teiste omast jne. Klassikalised sümptomid. Nüüd ma, aga lähen teen oma tee ära, panin teksti alguses vee keema, et teed teha ja Marsimehe vitamiin sisse võtta. Kas teile leib meeldib?

DISCLAIMER

Ei tahtnud ega soovinud kedagi halvustada, kõik on siiski minu sõbrad.
Kindlasti tekkis mõnel mõte, et olen "armukade" Trundli peale, ei ole, kahjuks või rõõmuks. Kui mulle peaks keegi meeldima, siis ma ütleksin seda talle. " Kuule tibu, valgusheiki ei soovi?".
Kogu tekst tuleneb minu vaatepildist ning on minu arvamus, sest kuigi meil on sõnavabadus, peab igaüks ise vastutama oma sõnade eest ja kõik mis ma siia kirjutasin tähendab, et ma olen nõus selle eest vastutama.
Ennast iseloomustades võis jääda väga egoistlik mulje, mis on tõsi, aga siiski ma tunnen end kõige paremini sellest seltskonnast ja usun, et see mis ma kirja panin on üsnagi täpne.
Kindlasti jäi midagi mul puudu mida oleksin tahtnud lisada, aga las ta olla.
Threshi kohta pole mõtet küsida.
Kuigi ei vasta teie küsimustele, siis ei tähenda see, et ma neid ei loeks, midagi otseselt silma jääb, siis vastan.
Kõik tegelased on 14 aastased.
Olen vaidlusteks valmis!
Vasta

Mine “Minu looming”