Kas hääletasid?

Hääletasin
Hääli kokku: 4 (31%)
Ei häàletanud
Hääli kokku: 2 (15%)
Ei vaadanudki
Hääli kokku: 7 (54%)
Hääli kokku: 13

Re: Hääletage!!

termomeeter kirjutas:Tere!

Kuidas sa ise suhtud sellesse, et sellisel konkursil polegi olulist vahet, kui hea või mis tasemel filmiga tegu on, vaid küsimus on pigem, kes kui palju hääli suudab teistelt välja lunida?
Tere,
Termomeeter,
Ma ei luni häàli. Ma pole kellelegi midagi peale sundinud. Ma lihtsalt reklaamin oma videot, kui inimesele meeldib, siis ta hääletab, kui ei meeldi, siis ei hääleta. Kuidas ma saan endale hääli kui ma oma videot ei reklaami. Kuidas saab inimene, kes oma toodet ei reklaami, ostjaid.
Kui Sa sellele küsimusele vastata oskad, Termomeeter, siis palun vasta.

Kuid kas oled näinud taolist reklaami: "Palun tulge ja ostke minu asju!", "Palun valige meie erakond" vms? ;)
Pigem on reklaamid selleks, et öelda, miks sa peaksid just nende poest ostma ja mitte kellegi teise- "Meie poes on kõige kvaliteetsemad asjad" jne. Reklaamil ja nurumisel on vahe ja selle peaksite selgeks tegema omale.
"Osalen tv3 filmikonkursil ning jagaksin teiega enda videot. Seal on külastatud palju Eesti paiku ning seda on huvitav vaadata. Kui video meeldis, võite sellele ka hääle anda. Aitäh."
everyone's gonna die and no one's gonna remember you

Seleen kirjutas:Kuid kas oled näinud taolist reklaami: "Palun tulge ja ostke minu asju!", "Palun valige meie erakond" vms? ;)
Pigem on reklaamid selleks, et öelda, miks sa peaksid just nende poest ostma ja mitte kellegi teise- "Meie poes on kõige kvaliteetsemad asjad" jne. Reklaamil ja nurumisel on vahe ja selle peaksite selgeks tegema omale.
"Osalen tv3 filmikonkursil ning jagaksin teiega enda videot. Seal on külastatud palju Eesti paiku ning seda on huvitav vaadata. Kui video meeldis, võite sellele ka hääle anda. Aitäh."

Tere, Seleen!
Reklaamid on ka sellised "Tulge ostke meie poest seda ja seda asja". Reklaamid pole alati eesmärgiga kedagi maha teha, vaid teisi üleskutsuma ostma nende poest asju. Pealegi oli filmikonkursi reeglites, et koguge endale hääli.
Okei, vabandan hingepõhjani, kui miski tundus mu tekstis ebasobilik või häälte kerjamise sarnane, aga ütlen ausalt-see polnud mu eesmärk. Ma lihtsalt tahtsin, et inimesed vaataksid mu tehtud videot ja kui kellelegi meeldib, siis saaksin veidi hääli juurde. Olen ka mujal foorumites saanud sellist vastukaja, et mida sa kerjad siin jne. Õnneks vähemalt ei heideta mulle siin mu videot ette, et kui halb ja igav see oli. Palun kui kellelgi on oma eriarvamusi mu video kohta, siis nii igaksjuhuks mainin, et see tekst mulle ps.
Vabandan, kui keegi minu pärast end halvasti tundis või mu tekst kuidagi lunimise ja kerjamisena nägi välja.
Ma vabandan siiralt.
Vasta

Mine “Minu looming”