Wattpad

Tere, kas keegi teist kasutab sellist keskkonda nagu Wattpad? Võiksite siia alla jätta häid lugusi sealt. Enda omad võivad ka olla.
Annaks ise ka paar soovitust:
,,Saladuslik" - @maisihelves Tohutult hea jutt. Hästi sügav ja juhtub palju asju. Seiklus- ja fantaasiahuvilised võiksid lugeda.
"At Last" - @sidrunihape Väga armas ja nunnu raamat minuarust. Väga palju kirjeldab inimes(t)e tundeid. Lõpp on kurb (sorri spoili pärast)
"The boy from my dreams" - @bbygurl Tõsiselt lahe ülesehitus. Vahepeal võib-olla tundub nagu suvakas facebooki järjejutt mingi kümne aastase kirjutatud aga teema on lahe. Endalgi tekkis vahepeal ka idee kirjutada natuke sarnast juttu. See oli muidugi enne selle loo avastamist ja nyyd nkn keegi ei usu, et ma tahtsin taolist kirjutada xd.
"Teeseldes nohikut" - @AlairStories Ma lihtsalt armastan seda lugu!!! Need tegelased... Aghhh mine lihtsalt loe!

Re: Wattpad

Kirjutan ka ise lugusid, kuid kahjuks on hetkel veel kõik valmimisjärgus. Kasutajanimi on @hir2eth, kes tahab, võib pilgu peale heita :)
Eestikeelseid ma viimasel ajal väga palju ei loe, kuid lisan siia kirjanikud kes on mulle aja jooksul oma teostega silma paistnud.

@callmegelis
@writnes
@stardiwarius
@Heleene_
@Oceanum
@BlueBubble
@bbygurl
@lightswrite
@j2nkukee
@TheNewDevil
@KristinaVallaste
@3DaysAgo
@anniepoynter

Kõikide nende raamatud on kindlasti lugemist väärt :)
it's not pretty to spy on others. :)
Vasta

Mine “Minu looming”