Re: Oma raamatu väljaandmine

Kellelegi läbi lugeda võib kindlasti anda, aga siis neile kes suudavad anda konstruktiivset kriitikat.

Ise raamatu välja andmine on küllaltki kallis. Kulud, millele tuleb mõelda: toimetamine, küljendamine, kujundus, trükikulud. Lisaks siis veel ka raamatupoodidesse nn löögile saamine, et müüa saaks. Ja samas ei ole üldse kindel, et õnnestub kulud tasa saada.

Variant on pöörduda siis ka kirjastuse poole ja neile avaldamiseks pakkuda. Mis maht sul muidu on? St mitu sõna sul kokku on kõigi juttude peale?

Vanus iseenesest kuskil piiranguks ei saa, kui jutud on kvaliteetsed.

helperandneeder kirjutas:Tere!

Olen 12aastane poiss ja ma hullult tahaksin oma esimese õudusjuttude raamatu välja anda. Arvutis hunnikute viisi jutte juba valmis. On minusugusel noorel mingisugust lootust midagi teenida või vähemalt trükikulud tasa teha. Kaaned kujundada ja toimetada veel jne. Oskab keegi nõu anda?
Loomulikult võid kirjastustele pakkuda.
Üks võimalus on aga teha omale koduleht ja seal avaldada.
Avaldada näiteks nii, et alguse saab vabalt lugeda aga lõpu
lugemiseks tuleb teha klõps. Arvuti loeb klõpsud kokku ja saad
hinnata kui paljud lugejad viitsisid lõpuni lugeda.
On olemas ka mingid digi kirjastused ja raamatukogud.

Ise olen enda luuletusi algselt avaldanud netis ja hiljem kogumikku kogunud. Ütlen ausalt, kui eelnev lugejaskond(ja arvamuskond) on suur, on parem võimalus, et võetakse vastu. Ma sain üsna üllatava pakkumise ja hetkel tegelen ainult mahu suurendamisega(selle taga on kinni,et enamus luuletusi on kahe aasta tagused.)
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.
Vasta

Mine “Minu looming”