Vajan kriitikut.

Olen viimasel ajal paar lugu kirjutanud ja käsil on ka üks suurem projekt. Aga mulle oleks tagasiside oluline. Tihti on nii, et teen midagi ja ei saa aru, kui mööda see teiste inimeste suhtes on. Aga mu eesti keele õpetaja on väga hõivatud viimasel ajal, seega ma olen rõõmus, kui kellelgi oleks huvi veidi mu töid lugeda ja lihtsalt öelda, et kas seda oli igav lugeda või mitte. Võte märku anda, kui huvi on.
http://bloodymaddy.blogspot.com.ee/

Re: Vajan kriitikut.

Tee omale koduleht ja pane sinna mõnedd oma kirjutised üles. Pane nii,et järgmist juppi või lõpul ugemiseks peab klõpsu tegema. klõpsud saab kokku lugeda ja on kohe näha kui paljud lugesid lõpuni, kui paljud alustasid. Samuti tee kodulehele kommentaaride võimalus. Selliseid kodulehe toorikuid peaks vist olemas olema.

Ma ei taha neid internetti riputada väga. Arvamuslugudes on mul mõnikord väga karmid mõtteavaldused, mida mõistetakse hukka ja muudes tekstited meeldib mulle väga palju enda elule ja kogemustele tugineda, sest minu jaoks on peaaegu võimatu ja mõttetu kirjutada millestki, millega mul isiklikku seost ei ole. Seega oleks selle avalikkusesse postitamine selline veidi ebameeldiv.

Gripp kirjutas:Ma ei taha neid internetti riputada väga. Arvamuslugudes on mul mõnikord väga karmid mõtteavaldused, mida mõistetakse hukka ja muudes tekstited meeldib mulle väga palju enda elule ja kogemustele tugineda, sest minu jaoks on peaaegu võimatu ja mõttetu kirjutada millestki, millega mul isiklikku seost ei ole. Seega oleks selle avalikkusesse postitamine selline veidi ebameeldiv.
Sa võid teha ju privaatse blogi.
¯\_(ツ)_/¯

Gripp kirjutas:Ma ei taha neid internetti riputada väga. Arvamuslugudes on mul mõnikord väga karmid mõtteavaldused, mida mõistetakse hukka ja muudes tekstited meeldib mulle väga palju enda elule ja kogemustele tugineda, sest minu jaoks on peaaegu võimatu ja mõttetu kirjutada millestki, millega mul isiklikku seost ei ole. Seega oleks selle avalikkusesse postitamine selline veidi ebameeldiv.
Kirjanikule ei ole tähtis kas tema teoseid mõistetakse hukka või kiidetakse, tähtis on et loetakse ,
neist rägitakse ja ostetakse! Kui teos paneb kirjutama vihaseid kommentaare siis on see reklaam mis võib lugejaid juurdr tuua. Vaikimine on kõige halvem.

antso kirjutas: Kirjanikule ei ole tähtis kas tema teoseid mõistetakse hukka või kiidetakse, tähtis on et loetakse ,
neist rägitakse ja ostetakse! Kui teos paneb kirjutama vihaseid kommentaare siis on see reklaam mis võib lugejaid juurdr tuua. Vaikimine on kõige halvem.
Wow, esimene enam-vähem normaalne vastus mida ma sinult loen.
Jah, tõsi, milleks mõtteavaldused, kui need on teada vaid sinule endale? St kui sa ei avalda neid ainult hirmu tõttu, et mida küll teised arvavad, siis pole erilist mõtet kirjutada. Minu arvates. Milleks sulle siis kriitikuid vaja, kui kavatsed kirjutisi niikuinii vaid endale hoida? Teiste arvamuse põhjal otsustad? Sellel pole mõtet.
muru

Have you ever walked into what seemed
to be somebody else's dream?

http://reaalnehipiman.blogspot.com

Interneti riputamise suur miinus on see, et see lugu võib minna oma elu elama. Ehk siis keegi teine võib selle võtta ja enda nime all edasi levitada. Olen sellega kokku puutunud ja mõnes mõttes ikka väga ebamugav. Teiseks ei tea ka, et Eestis oleks see levinud, et paned netti üles ja saad adekvaatset tagasisidet. Äkki poogen.ee aga see on ka väljasuremas.

Seega tundub mõistlikum tõesti, et otsid mõned inimesed, saadad neile ja saad neilt otse konstruktiivset arvamust ja soovitusi.

Kõike seda oma elule toetumist pole vaja selles osas karta, et lõppkokkuvõttes tead alati vaid sina, et mis on su enda elust ja mis on väljamõeldis. Nii et alati saab näole manada naeratuse ja öelda: "Mida sa ajad? See pole minu elust ju!"

Oleksin ka ise valmis lugema, aga kahjuks on ajaga napid lood. Äkki detsembris...

antso kirjutas:
Kirjanikule ei ole tähtis kas tema teoseid mõistetakse hukka või kiidetakse, tähtis on et loetakse ,
Teosed on kirjutatud kahe konkursi jaoks, mitte avalikule lugejaskonnale ega müügieesmärgil. Kuna tegemist on konkursiga, siis ma usun, et sel on vägagi vahet kas mõistetakse hukka või ei, või mis? Õigemini, oleneb, kuidas hukkamõistu käsitleda. Nad ei saa tööd lugeda halvaks, kui nad mõistavad hukka selle kirjutaja arvamuse, aga lugu on hästi kirjutatud.

Jänes kirjutas:
antso kirjutas: Kirjanikule ei ole tähtis kas tema teoseid mõistetakse hukka või kiidetakse, tähtis on et loetakse ,
Wow, esimene enam-vähem normaalne vastus mida ma sinult loen.
Jah, tõsi, milleks mõtteavaldused, kui need on teada vaid sinule endale? St kui sa ei avalda neid ainult hirmu tõttu, et mida küll teised arvavad, siis pole erilist mõtet kirjutada. Minu arvates. Milleks sulle siis kriitikuid vaja, kui kavatsed kirjutisi niikuinii vaid endale hoida? Teiste arvamuse põhjal otsustad? Sellel pole mõtet.
Kirjutised on kahe konkursi jaoks, kust need edasi avalikkusesse ei satu. Seega ei hoia endale ja kriitika kulub ära. Maailmaga ei jaga samuti.

Jänes kirjutas:Konkursil osalemist sa ei maininud. Sìis küll, aga tasub täpsustada juba alguses.
Sellisel juhul on Sul vajha teada konkursi hindajate " kriitikat" ja mitte suvalise isiku arvamust.
Kirjanduslikud maitsed on väga erinevad, ükski kirjanduslik teos ei meeldi kõigile ja ka kõige kuulsamad
ning paremad on osa inimeste meelest puhas jama .
Vasta

Mine “Minu looming”