Re: Teie naljakad lood koolist

See on küll suht vana teema aga nojah.
Juhtus selline lugu, et väikesed "essakad" käisid meie klassi suletud ust lahti tegemas. Mu klassivend läks siis lõpuks nii püha viha täis, et hoidis nende eest ust jõuga kinni. Õnnetuseks tuli just siis üks eakas õpetaja meie klassi poole ja taktis ust lahti teha. Klassivend muudkui sikutas ukselinki enda poole. Liiga hilja taipas ta, et teisel pool ust on õpetaja. Poiss tõttas kohe selgitama et "Ma arvasin et see on mingi essakas kes meid jälle kiusama tuleb!" Õpetaja mühatas:"Siis on sul küll peerud silmad!" Naerda sai:D Selle õpetajaga on juhtunud teisogi naljakaid juhtumisi:)

Mata tunnis. Pidin tahvli ette minema mingit pikka tehet tegema aga mitte muffigi ei oska (7.klass) ss õps onju ütleb tehte ette aga midagi ei jäänud pähe. Õpetaja laud muidugi tahvli kõrval ss ma iga numbri tagant käisin õpetaja laua juures ta õpikust tehet vaatamas. Siis ta ütles : "(mu nimi) käib siin nagu lind liivaterakesi noppimas." Muidugi tekivad naerukrambid :D terve klass naeris :D Tal on veel ütlusi. Kui tunnis laiselda või ns ringi vahtida siis ta ütleb: "Kus sa oled? Värska sanatooriumis?" :D seda ta ka mulle öelnud :D :D ja kui ma terve tund iga minuti tagant kella vahtisin sellise mõttega, et "millal tund läbi saab?" siis ta ütleb: "(kellegi nimi) vahib pingsalt kella" :D

Olime matemaatika tunnis ja minu ees istus üks poiss kes kõigile närvidele käis ja ma ütlesin et "tal on ADHD". Õpetaja juhtus just sellel hetkel minu taga olema ja kõndis pikkade sammudega minu ja selle poisi vahele ning kõik arvasid et ta hakkab nüüd minu peale karjuma, kuna olin klassikaaslasele halvasti öelnud. Selle asemel ütles "ADHD korda kaks"

Aa ja siis ükskord ma laenasin oma klassiõele teritajat ja tal jäi pliiatsitera sinna sisse kinni ja siis ta hakkas seda välja koukima sealt aga ei saanud ning siis see õpetaja tuli tema juurde ja ütles "Ega sa selle teritaja vägistamisega seda tera sealt kätte ei saa"

Selle õpetajaga veel igasuguseid asju olnud, hetkel ei meenu väga :D

Annuisnotonfire kirjutas:Olime matemaatika tunnis ja minu ees istus üks poiss kes kõigile närvidele käis ja ma ütlesin et "tal on ADHD". Õpetaja juhtus just sellel hetkel minu taga olema ja kõndis pikkade sammudega minu ja selle poisi vahele ning kõik arvasid et ta hakkab nüüd minu peale karjuma, kuna olin klassikaaslasele halvasti öelnud. Selle asemel ütles "ADHD korda kaks"

Aa ja siis ükskord ma laenasin oma klassiõele teritajat ja tal jäi pliiatsitera sinna sisse kinni ja siis ta hakkas seda välja koukima sealt aga ei saanud ning siis see õpetaja tuli tema juurde ja ütles "Ega sa selle teritaja vägistamisega seda tera sealt kätte ei saa"

Selle õpetajaga veel igasuguseid asju olnud, hetkel ei meenu väga :D
Hahah :lol: :lol: :lol: :lol:
Vasta

Mine “Minu looming”