Blogi & luule

#1
Tere !

Kirjutan vaikselt blogi (tänu sellele olen saanud palju tunnustust ning seda ka üldiselt ajakirjandus alal, ka sellel alal on veidi aega töötatud, hetkel olen justkui vabakutseline)
Lisaks blogile kirjutan ka luuletusi, luulet ma saan kirjutada vaid teatud eluperioodidel - muul ajal ei tule sealt midagi korraliku. Emotsiooni ja ainest peab olema.
Luuletuste kirjutamisel on mul ka oma eeskuju olema, kelle ma kindlalt tahaks välja tuua- Mait Vaik. Metro Luminali, Vennaskonna ja Sõpruse Puiestee enamike laulude lüürika autor - erakordne hing ja inimene
Lisaks hetkel olen viimase poole aasta jooksul võtnud raamatu kirjutamise jälle käsile. "Bäkkstage" on raamatu nimi, millest kuulete veel :P

Blogi ise asub siin:
http://marjuzupsmann.blogspot.com/

Luulenuk on mul ka otse blogis olemas, aga lisan sellegi viida siia:
http://marjuzupsmann.blogspot.com/p/luulenurk.html
http://marjuzupsmann.blogspot.com/

Re: Blogi & luule

#4
Asi on vist minus, aga ma ei kannata eriti su luuletusi lugeda, ei saa rütmi kätte. Aga kui endale meeldib ja tunnustust saad, siis teed kindlasti midagi õigesti. Raamatu kohta: Millest see räägib ja kas see on Bäkkstage nagu Backstage nagu lavatagune?
"My heart is just too dark to care,
I Can't destroy what isn't there"

Re: Blogi & luule

#8
miks mitte? sest see on keele risustamine. kuidas on sõna "lavatagune" mitmeti mõistetav? kui sul ongi selle sõna jaoks oma tähendus, siis võid raamatus ju selle lahti seletada ja lugejad saavad aru. ma väga ei usu, et ükski kirjastus sellise nimega raamatut välja andma nõustub, kui sul just häid tutvusi või palju raha pole.

luuletused on kah sellised, mida mina parem ei avaldaks. peaaegu igaüks võib selliseid treida. ja ma ei räägi siin vabavärsi ja rütmi puudumisest, kui mõlemad puuduvad, siis tuleks neid kompenseerida erilise sõnavara või mingi omanäolise mõtte abil.

aga ma ei taha siin asjatult kritiseerida ainult. minu arvates on väga tore, eriti vaadates tänapäeva debiliseerunud noorpõlve, et sa kirjutad ühiskondlikel teemadel, mitte ei jutusta blogis igavalt, kus oldud sai, ja ei lisa sinna juurde suurt kuhja piltidega, et heastada seda, et juttu ei olnud.
eraldatus

Re: Blogi & luule

#9
Oma arust ma oma eelmises postituses ka mainisin, et sellel on põhjus, mis on teose pealkiri just selline..ning see põhjus tuleb ka raamatus välja.

Ja luuletustega on nii, et kes saaba aru..kes ei. Inimesed, kes mind tunnevad teavad mis emotsioonide ajel need on kirjutatud. Kõik luuletused on kirjutatud vahetult pärast midagi olulist (olgu selleks siis petmine, armukadedus, raev lähisugulase vastu, üksindus vanalinnas)
http://marjuzupsmann.blogspot.com/
Vasta

Mine “Minu looming”