Midagi koolivägivallast/koolikiusamisest

8 klassist sai alguse see kõik mind hakati kiusama nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Algas nii , et noriti pikk Peetriks , tuka pedeks ei teinud neist välja ja olin neist üle kuigi tundsin valu , sest see ikkagi ju solvas mind. Vahepeal sai neil himu otsa ja jätsid mind rahule mõõtus paar kuud ja hakkas peale pidev koolivägivald. Vahetunnis kummituba ja niisama peksmine pidevalt lõpetas keegi sinise silmaga või verevalumitega. Kahe inimese poole vägivald minu vastu asi lõpes nii , et üks poiss andis alla ja teine sai kõvasti peksa näol olid näha mitmed verevalumid. Asjaga sai käitud Politseis sealt ei saanud ma mingit abi aga lõpetasin 8 klassi ära seal koolis ja ema ja vanaema ütlesid , et aitab rohkem me seda ei talu vahetame kooli. Uus kool tunnen turvalist tunnet enda sees nüüd ei ole enam mingit koolikiusamist või koolivägivalda. Meeldib uues koolis rohkem kui vanas koolis seal on palju rahulikum ja turvalisem õpetajad ja direktor kaitsevad kõigi uue kooli direktori sõnad mina ja minu kaastöötajad seisame selle eest , et kõigil oleks turvaline kolis käia. Nii , et lahendus koolikiusamisele ja koolivägivallale oleks vaheta kool ja saad endale uued sõbrad ja uue keskkonna kus kohaned kiiresti mind kooli vahetus aitas ja ole õnnelik selle valiku üle loodan , et jõuate mu kirja läbi lugeda äitah lugemast kohtumiseni.
Vasta

Mine “Minu looming”